• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lightroom és Photoshop tréning akvárium fotózáshoz

Szupi, ezek szerint több embert érdekel (y)

A részvételhez majd egy email cím kell, amit összeszedek később mindenkitől.
Erre az emailre megy a meghívás, konferencia kód stb ami kell, hogy részt tudj venni.

A rögzítés részén még gondolkozom. Ennek pont az lenne az értelme, hogy lásd, kérdezz, ha esetleg valami nem vili.
Nem egy scriptelt, megrendezett anyag lesz. A spontanitás miatt visszanézve nem ugyanazt adja, mint egy jól megszerkesztett Lynda stb netes anyag.
Ha sikeres a dolog lehet egy másik időpontban megismételjük vagy lesz egy part 2.

Szerintem jövőhéten megtarthatnánk. Így aki esetleg még EAPLC leadás előtt van, akár élesben is kipróbálhatja megszerzett tudását a nevezésnél :)
 
Én is szívesen részt vennék egy ilyenen.Bár én fotózom,és rendszeresen buherálom a képeimet PS-el,Lightroom-al,csak a felszínt kapargatva.
Érdekel,hogy Te hogy csinálod Viktor. Szerintem a képszerkesztés olyan dolog,annyira összetett,hogy lehet holtig tanulni.Ha csak nem ez az elsődleges
munkája valakinek.Nem tudom,hogy problémát jelent-e,hogy én magyar PS-t használok(a Lightroom nyilván csak angol).Verziószám,stb.
Igazából már belefutottam olyanba,hogy újabb verzióról mutogattak valamit a Youtube-n,az enyémben nem volt még benne.
Valamint ha jól tudom a magyar változat is hagy kívánni valót,mert lehet azért nem találtam.
 
Időpontot illetően talán az esti órák?Szerintem akkor mindenki jobban ráér,gyerekek elcsendesednek.Akvárium is nyugovóra tér.:p

Igyekszem az esti órákra tenni, erre jeleztetek a legtöbben. :)

Én is szívesen részt vennék egy ilyenen.Bár én fotózom,és rendszeresen buherálom a képeimet PS-el,Lightroom-al,csak a felszínt kapargatva.
Érdekel,hogy Te hogy csinálod Viktor. Szerintem a képszerkesztés olyan dolog,annyira összetett,hogy lehet holtig tanulni.Ha csak nem ez az elsődleges
munkája valakinek.Nem tudom,hogy problémát jelent-e,hogy én magyar PS-t használok(a Lightroom nyilván csak angol).Verziószám,stb.
Igazából már belefutottam olyanba,hogy újabb verzióról mutogattak valamit a Youtube-n,az enyémben nem volt még benne.
Valamint ha jól tudom a magyar változat is hagy kívánni valót,mert lehet azért nem találtam.

Angol verzió lesz én csak ezeket használom. Sajnos a lokalizálással sok progit teljesen vakvágányra visznek. Mondom ezt úgy, hogy én is sok ilyen lokalizáláson dolgoztam az elmúlt években :)

A legfrissebb CS verziók lesznek használva a demón.
 
Én is szeretnék jelentkezni ha még lehet. Az hétköznap esti órák részemről is megoldhatók ;)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
+1!
Jó ötlet! A hétköznap estére szavazok én is, tekintettel arra, hogy mostanában nem érek haza 7nél előbb. :(
Bár van viszonylag sok tapasztalatom Lightroom utómunkában, szívesen meghallgatnám az előadásotokat, mivel LR-t soha nem tanított nekem senki. Amit tudok, azt próbálkozások útján sajátítottam el. :)
PS meg nekem szinte kínai. 1-2 alap dolog megy, de azt nem érzem valami soknak.
 
És itt lennék én is hallgatónak ,szívesen tanulnék egy olyan profi felhasználótól,mint te @viktorlantos .Ki ne hagyj a meghívók kiküldésekor
Yes.:woot:
Nekem is az esti órák lenne a legjobb.
Ahhh,de klafa ötlet volt ez tőled;):whistle:
 
Legtöbben a hétköznap estéket említettétek.

Szerda este 7-8:30-ig tervezem a héten. Kérem nyomjon egy lájkot a hozzászólásra akinek jó az időpont.
Ha valaki késve esik be az sem gond. Menet közben is be lehet ugrani, csak max lemarad az elejéről. max 50 embert tudunk fogadni ezen a napon.


Ma reggel kipróbáltam mikrofonnal 4K felületet streamelve mobilról visszanézve és tökéletes volt.
Aki mobilról szeretné nézni, az töltse le a store-ból a gotomeeting alkalmazást. (ingyenes)

Email meghívók küldözgetése helyett ezen a címen tudtok böngészőből csatlakozni majd:
https://www.gotomeet.me/GreenAqua-Photo

mobilon a fenti ID (Green Aqua-Photo) vagy egy egyedi számsor amit később adok meg.
Ha megy a program megnyitod a címet beírod a jelszót és már tölt is a progi.

A cím most is működik, de a stream csak szerdán este indul.

Lájk?
 
Mobilon van értelme ilyet nézni? Nem fogja látni a menüket. Ez kb. annyit ér mint PS tutoriált hallgatni csak hangfelvételről.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére