• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Légpumpa vízben lévő csöve rózsaszínre színeződött, mitől lehet?

Én le szoktam törölni, amikor a csövet tisztítom, de igazából ha nincs szem előtt, nem számít.
 
Asszem ezt témát le is lehet zárni (vagy törölni) :) ezért itt teszem fel az offtopic kérdést:
@dexkill te miben vagy szakértő? :) Azaz mind tudjuk hogy miben, de itt a fórumon mikor kaptad ezt a címet és mivel érdemelted ki?
 
Asszem ezt témát le is lehet zárni (vagy törölni) :) ezért itt teszem fel az offtopic kérdést:
@dexkill te miben vagy szakértő? :) Azaz mind tudjuk hogy miben, de itt a fórumon mikor kaptad ezt a címet és mivel érdemelted ki?

Talán tegnap írtam, hogy elővesszük újra a titulust, már rég nem használtuk. Korábban @szentgyo kapott ilyet garnélás vonatkozásban, vagy @Eqinox a geológiai segítségek miatt.
Ezeket a címeket általában a fórumhoz való hozzájárulás és valamilyen tudományos/szakirányú dolog miatt adjuk. dex vegyész vonalon tökéletesen passzol ebbe a csapatba.

Nyitva tartjuk a szemünket és ha úgy adódik további címeket adunk ki. Ez kifejezetten nem DIY vonatkozású cím, mivel arra van már egy másik hasonló titulus.

Természetesen örömmel vesszük a jelöléseket. Dobjatok rám üzit, ha valami felett elsiklottam volna.
 
dex vegyész vonalon tökéletesen passzol ebbe a csapatba.
Ok, tehát nem konkrét dologért, hanem az általános hozzáértéséért. Tényleg megérdemelt díj, de nem lehetne odabiggyeszteni mellé hogy milyen szakértő? Mert ha ott lenne, akkor a releváns (esetében vegyész) témájú kérdésekben adott válaszainál mindenki tudná, hogy bízhat a válaszban, így rögtön lenne is értelme a dolognak - a dicsőségen kívül. Vagy egyszerűen csak más témában inkább ne is szóljon hozzá :) nehogy megtévesszen minket, illetve mindig magyarázkodnia kelljen?
 
Lehetne de per pill ez egy csoport neve a fórumon. Nem egy titulus/egyén rang. Ezek a userek átkerülnek egy szakértő csoportba ahol más jogosultságok stb is jár automatikusan. Tehát globál kezeljük őket.

Egyébként hasznos lenne tényleg :)
 
Asszem ezt témát le is lehet zárni (vagy törölni) :) ezért itt teszem fel az offtopic kérdést:
@dexkill te miben vagy szakértő? :) Azaz mind tudjuk hogy miben, de itt a fórumon mikor kaptad ezt a címet és mivel érdemelted ki?

Ohh... ha nem szólsz, észre sem veszem :O :)

Talán tegnap írtam, hogy elővesszük újra a titulust, már rég nem használtuk. Korábban @szentgyo kapott ilyet garnélás vonatkozásban, vagy @Eqinox a geológiai segítségek miatt.
Ezeket a címeket általában a fórumhoz való hozzájárulás és valamilyen tudományos/szakirányú dolog miatt adjuk. dex vegyész vonalon tökéletesen passzol ebbe a csapatba.

Nyitva tartjuk a szemünket és ha úgy adódik további címeket adunk ki. Ez kifejezetten nem DIY vonatkozású cím, mivel arra van már egy másik hasonló titulus.

Természetesen örömmel vesszük a jelöléseket. Dobjatok rám üzit, ha valami felett elsiklottam volna.

Köszönöm szépen a kitüntetést, igyekszem megfelelni az "elvárásoknak"! :)
 
Back
Oldal tetejére