• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

LED fénycső

Kapalyag László

Kertész szaki
Gondoltam GYÁRI megoldást amivel nem is olyan rég találkoztam megosztom veletek. Erről az oldalrol vásároltam már. Megvoltam teljesen elégedve és sok sok hasznos led dolgot árulnak még.

Adatok 120cm-ről:
Típus: 120 cm-es fénycső HF
Működtető feszültség: 230 V
Fényerő: 1800 lumen
Fogyasztás: 18 W
Méret: 1210 mm
Mit helyettesít?: 36 W-os hagyományos fénycső

Ára azért morbid egy kicsit számomra: Bruttó ár 18.288 Ft (nettó: 14.400 Ft)

2u7agx3.jpg
 
Utoljára módosított moderátor által:
Mit helyettesít?: 36 W-os hagyományos fénycső
Vegyünk például egy napfényes csövet (csak mert erről találtam lumen adatot is :))
Osram biolux 965-ös T8 36W, 120 centi hossz, Fényerő: 2300lumen, Ára: 2500-3000 Forint
De találni sima 6400 kelvines, általános világításra gyártottat 990Ft-ért

Ennyit a LED fénycsőről, kár is foglalkozni vele :cool:. Cégnél a karbantartók valahonnan kaptak egyet, nem egy nagy eresztés (és a fényereje is), ráadásul ha jól nézem, cool withe, ennek fényénél néznek úgy ki a halak, mint amikor a TV-ben letekerjük a színeket.
 
Én is gondolkodtam benne, hogy lecserélem a sima t8as csöveim erre ez nekem plusz 600lument jelentett volna, de rátaláltam a led reflektorokra amiből 20w os 1600lm es 3990ft a t8as led csőből pedig 800lumen és 4250ft...dupla erő ugyan azért az árért...na ezért vetettem el a led fénycsövet és kezdtem gondolkodni a led reflektorokban :)
 
Back
Oldal tetejére