• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

lano

Én még csak most találtam meg a naplót, kár, h már úgy, h le van zárva :( Iszonyat jó!!
Végigolvastam, sokat tanultam belőle, mind a technikai, mind az akvarisztikai oldalról. :) Nagyon jó, hogy ilyen sok időn és sok "állapoton" keresztül naplóztad! :)
Remélem hamar visszatérsz az akvarisztikához, most már figyelek! ;) :D
 
2013. szeptember 18. (tápozás számológép)

Áttértem a Green Aqua Macro/Micro tápozásra. Elég feledékeny vagyok és utálok számolgatni, ezért készítettem egy Excel számológépet és összeírtam a legfontosabb ismereteket, hogy ne felejtsem el. Hasznos lehet kezdők számára. XLS és XLSX formátumban letölthetők. A literszámot kell csak beírni és kiszámolja, naponta mennyi Macro Micro és Easy Carbo-t kell adagolni. Esetemben így néz ki:

9798570786_82e31e07cf_b.jpg

Letöltés: (alul piros óra mellett szürke nagy "Lassú leröltés" gomb)
XLS
XLSX
Ha szépen megkérlek, fel tudnád újra tölteni valahova a fájlokat? A régi linkek már nem működnek.
 
Szia, kitettem IDE, de feltöltöttem a hozzászóláshoz is. Nem tudom aktuális-e még a számítás, kb.3 éves.
 

Attachments

  • tapozas xls.zip
    777.4 KB · Megtekintések: 16
Szia, kitettem IDE, de feltöltöttem a hozzászóláshoz is. Nem tudom aktuális-e még a számítás, kb.3 éves.
Köszönöm szépen! :notworthy:
Most járok a naplód 17. oldalánál. Jóvoltodból, sikerült tegnap éjfél után ágyba kerülnöm. Bármelyik thrillerrel felveszi a versenyt. :geek::bookworm::nailbiting:
 
  • Like
Reactions: TZ
Back
Oldal tetejére