• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

lano

Ugyanez a problémám az ablakból beverő reggeli napsugarakkal, így szintén kartont aggatok oldalra, csak mappacsipeszekkel. Kipróbálom majd a recepted, sokkal jobban mutat.
Köszi, meddig bírja a karton? Mert ha vizet kap véletlenül egyből nyeklik is el.
 
Egy éve használok fotós kartont, de már nem tudom mióta pöndörödnek a szélei, és ez szerintem a levegő páratartalmától alakult így, mivel karbantartáskor lekapom, nem érheti közvetlenül víz.
 
2015. június 9. (Cikkcakk vége)

Egy újabb fejezet zárult le a lano történetében. A Cikcakk szurdok-sape szétszedésre került. Nekem ez volt az első komolyabb amivel eredményt is sikerült elérni. Emiatt nagyon örülök! Nagyobb gond nem volt vele, szép emlékekhez juttatott, jó lesz visszanézegetni majd a képeket!
Este kilenc körül kezdtem most (0:30) fejeztem be, kényelmesen. A kövek és aljzat tisztítása holnapra maradt.
A hátlapra ragasztott FBS ragasztó pöttyökkel meg kellett küzdeni, de egy vadi új sniccerpengével meglepően jó eredményt értem el. Annyira belejöttem, hogy az alját is felszedtem.
Elég sügeres a dizájn! Most csak kb. 1cm Wave dekorhomok, a hardscape. Két tenyér Riccardia (jól megnőttek) és egy cserépnyi hálózott Riccia Fluitans növöget remélhetőleg majd tovább benne. A picibe lesznek betéve. Hogy ezzel mi lesz tovább, nem tudom. Leginkább a mikor a kérdéses. Ötleteim vannak, de jó kövek kellenének, meg több idő. Nyár végére lesz szerintem valami konkrétabb. Mindenkinek jó nyaralást! :)
 
IAPLC 307-ik helyezés wáá!

20534761992_f487087d51_o.jpg
 
2015.09.01 (igen is, meg nem is)

Jelenleg 1-2 növény van benne, a halak és a garnélák. Karbantartás lényegében nincs, a kifolyócsőn az ecset már szinte plüssbevonatot képez :)
Az egyik nap valamikor a múlthéten elromlott az egyik beépített időkapcsoló úgy, hogy ha bedugom, rezeg benne a relé, mint valami csengő! Mivel egy körön van, így ki van húzva az összes elektronika. Kiszedni rémálom, legszívesebben felszámolnám az egészet. Ezen gondolkodom. Indul majd a pici, időm se lesz annyi mint tavaly volt. Új munka stb..
De! Van még egy scape amit nagyon megnéznék! Nem tudom. ha sikerül megbuherálni a gondokat, kicsit felszívni magam, akkor nekileselkedek. Csak húzzon már el ez a kánikula!
 
Ejgen... a scape biztos lehetne még azért sokféle és talán jók is, de valahogy az állvány, meg a benne megpilledő elektronika, a fekete szín, maga a méret már valahogy unalmas.
Meg kezdi zavarni a periférikus látásomat az a hűtőszekrény... :D:D:D
 
Ejgen... a scape biztos lehetne még azért sokféle és talán jók is, de valahogy az állvány, meg a benne megpilledő elektronika, a fekete szín, maga a méret már valahogy unalmas.
Meg kezdi zavarni a periférikus látásomat az a hűtőszekrény... :D:D:D
Az első rész még megértem.:) De hogy az a príma darab (hűtő) hogyan zavarhat? Nem fér a fejembe!:whistle:
 
Ha szavaznom kellene, akkor inkább a 90. Az már egy teljesen új dimenzió. A 60-asban is szenvedés tud lenni az építkezés, mindenből icike-picike kell...
 
Nem muszáj standard 60P akit venni. Azért egy 60x40x40 elég komoly dimenzió. :)
Jaja, a saját naplómban is pont ezt a méretet említettem, hogy mennyivel jobb is lenne. :) De hát technikában nem mindegy, hogy 54 liter, vagy 96. amúgy szívesen váltanék rá, de ha lehetne, akkor inkább a 182. :D
 
Back
Oldal tetejére