• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Vivárium Land of the Bromeliads

Még egy dolog eszembe jutott: oké hogy alulra raksz felnyomó pumpát, ami az Epiwebet csepegteti, de ez a pangó, állott vizet nyomja fel, amiben azért lesz növénytáp is... nem fog ez a víz durván algásodni? Főleg a tetején az Epiwebnek, ahol telibe kapja még a fényt is?
 
Még egy dolog eszembe jutott: oké hogy alulra raksz felnyomó pumpát, ami az Epiwebet csepegteti, de ez a pangó, állott vizet nyomja fel, amiben azért lesz növénytáp is... nem fog ez a víz durván algásodni? Főleg a tetején az Epiwebnek, ahol telibe kapja még a fényt is?
Világszerte mindenkinél működik. Miért pont nálam kezdene algásodni?
GA-ban pl. a palodárium lenti vizéből viszi fel, amit feltételezek, hogy rendesen tápoznak. Ott nem láttam belőle problémát.
 
Merre dübörög az építés? A ragasztást sikerült megoldanod? Növényesítés megvolt?
Szia!
Köszi a kérdést. A ragasztást FBS-sel kellett megoldanom, az tart rendesen.
Megvolt a növényesítés is, több csinosítás, variálás is volt azóta, illetve a hátfal esőztetése is meg lett oldva, majd be is moháztam.
Csak a naplóból maradtak el a bejegyzések. Hamarosan pótolom, ígérem! :)
 
Alakul szèpen a projekt. Egy kèpet megnèznèk a jelenlegi állapotról.
Illetve a skylight lámpáról is èrdekelne majd a tapasztalatod. Szuperek de árban nagyon drágák szerintem, illetve fura,hogy ha ilyen szuper a lámpa akkor pl. mièrt nincs rá mondjuk 3-5èv jótállás. :D
 
Alakul szèpen a projekt. Egy kèpet megnèznèk a jelenlegi állapotról.
Illetve a skylight lámpáról is èrdekelne majd a tapasztalatod. Szuperek de árban nagyon drágák szerintem, illetve fura,hogy ha ilyen szuper a lámpa akkor pl. mièrt nincs rá mondjuk 3-5èv jótállás. :D
Igen, friss bejegyzésekkel továbbra is adós vagyok, bevallom, mindig elmarad.
Jó a Skylight, nagyon jó színek vannak alatta, tényleg jó a színvisszaadása a Prime-nak.
Viszont eléggé csalódás nekem. A maga 40 W-jával nem túl erős... pedig ebben az árban azért már elvárná az ember, hogy ne kelljen kipótolni LED szalaggal... márpedig arra lesz szükség, mert kb. a magasság felénél már nincs elég fény, és ez látszik a broméliákon is.
Őszintén mondva, kicsit csalódtam, Prime-ot többet biztosan nem vennék.
 
Igen, friss bejegyzésekkel továbbra is adós vagyok, bevallom, mindig elmarad.
Jó a Skylight, nagyon jó színek vannak alatta, tényleg jó a színvisszaadása a Prime-nak.
Viszont eléggé csalódás nekem. A maga 40 W-jával nem túl erős... pedig ebben az árban azért már elvárná az ember, hogy ne kelljen kipótolni LED szalaggal... márpedig arra lesz szükség, mert kb. a magasság felénél már nincs elég fény, és ez látszik a broméliákon is.
Őszintén mondva, kicsit csalódtam, Prime-ot többet biztosan nem vennék.

De sajnálom a dolgot. Pedig nagyon jól nèz ki de ilyet,hogy kevès az ereje, szomorúan olvasom. A kèpeket meg várjuk.
 
Back
Oldal tetejére