• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Land of Druids

A verticillata a "fák" tövénél, az valami zseniális. Gondolom nem lesz egyszerű alacsonyan tartani. Ebből, gondolom, nincs mini verzió?
 
Légy türelmes a növényekkel, főleg úgy hogy most folyamatosan látod őket.
Csak egy felvetés, nem tudom egyedül vagyok-e vele, de nekem a cím szerinti világhoz nem illik a hegyen az a vörös rész.
Köszönöm . Igyekszek türelmes lenni. Tőlem már ez is iszonyú nagy eredmény :)
A vörös rész abszolút nem volt tervben . Az egy skót fensík lett volna eredetileg, de a már nem a cím után megy az akvárium, mert nem érvényesült a fű :) + nagyon szerettem volna vörös színt is.
 
A verticillata a "fák" tövénél, az valami zseniális. Gondolom nem lesz egyszerű alacsonyan tartani. Ebből, gondolom, nincs mini verzió?
Úgy tudom , hogy nincs mini verzió. Majdnem minden 2. nap vághatnám vissza, de marad 1-2 hétig. Ebből mindig van plusz :)
 
Köszönöm . Igyekszek türelmes lenni. Tőlem már ez is iszonyú nagy eredmény :)
A vörös rész abszolút nem volt tervben . Az egy skót fensík lett volna eredetileg, de a már nem a cím után megy az akvárium, mert nem érvényesült a fű :) + nagyon szerettem volna vörös színt is.
Ha mindenáron vörös színt szeretnél, lehetne sokkal kevesebb és koncentráltabb. És inkább lehetne lent a hegyoldalban, mint valami kicsi galagonyabokrok. Reinecki mini pont jó lenne hozzá. Szerintem apró koncentrált és lejjebb levő foltokkal sokkal természetesebb lenne.
 
Ha mindenáron vörös színt szeretnél, lehetne sokkal kevesebb és koncentráltabb. És inkább lehetne lent a hegyoldalban, mint valami kicsi galagonyabokrok. Reinecki mini pont jó lenne hozzá. Szerintem apró koncentrált és lejjebb levő foltokkal sokkal természetesebb lenne.
Köszönöm. Nagyon jó ötletnek tűnik. Átgondolom, hisz van idő. 🤔
 
Hej, de hátra lesz kötve a sarkad, amiért így eltűntél.
De nocsak! Vetésforgó rendszert vezettél be a nagyban, vagy a druidák a ludasak? Mesélj! :)
Sziasztok ! Kereshetném a kifogásokat, de nagyon gyengék lennének. A sarkamon már érzem, hogy kötődik, mert igen fáj. ( Beleléptem valamibe a Balcsinál )
Maradjunk annyiban , hogy a Druidák a ludasak az eltűnésemben. :) ( Az akvárium azért került átrendezésre, mert a montecarlo és a ricardia is úgy algásodott, hogy nem bírtam velük se én se az alga pusztító hadseregem, annak ellenére, hogy a víz paraméterei megfelelőnek bizonyultak. )
Így került a következő kompozicióra a választás, amit nagyon élvezek és gyönyörködöm benne. ( A füvet kell csak nyírnom kb 3 hetente, de egyéb mással nagyon ritkán kell törődnöm. kb 8-9 naponta 50%os vízcsere és 2 hetente "kiskarbantartás" (ezalatt vagy egy üvegtisztítás, kőtisztítást értek vagy egy szűrőtisztítást )
akvárium.jpg
Azt kihagytam a gyorsbeszámolóból, hogy eltörtem az egyik üveg befolyót , így ott most az eredeti műanyag dolgozik.
 
Nincs olyan kifogás, ami elég combos lenne, @petroccelli ;)
Remélem, hogy nem sokáig fogsz nyűglódni a srakaddal, és a felépülésed zökkenőmentes és teljes lesz.

Nagyon tetszik ez az alrendezés, de azért még jónéhány Anubiast kötöznék a fára.
Most milyen van rajta? Bonsai-nak tűnik, no, abból még 5-6 cseréppel és ugyanennyi A. nana Petite-tel még "feldíszíteném" a fát.
 
Nincs olyan kifogás, ami elég combos lenne, @petroccelli ;)
Remélem, hogy nem sokáig fogsz nyűglódni a srakaddal, és a felépülésed zökkenőmentes és teljes lesz.

Nagyon tetszik ez az alrendezés, de azért még jónéhány Anubiast kötöznék a fára.
Most milyen van rajta? Bonsai-nak tűnik, no, abból még 5-6 cseréppel és ugyanennyi A. nana Petite-tel még "feldíszíteném" a fát.
Szia,

Igen nana bonsai van rajta. Gondolkoztam én is, hogy több legyen rajta, de csak ennyi volt akkor készleten meg szerettem volna, ha több minden látszik a fából. A növekedését illetően se gondoltam , hogy a lassú növekedés = nem nől :D
 
Szia,

Igen nana bonsai van rajta. Gondolkoztam én is, hogy több legyen rajta, de csak ennyi volt akkor készleten meg szerettem volna, ha több minden látszik a fából. A növekedését illetően se gondoltam , hogy a lassú növekedés = nem nől :D
Tegnap volt a polcokon, úgyhogy szerintem mielőbb rendelj.
Ha 2 fajt használsz, azzal természetesebb hatást érhetsz el, mert a fákon sem egyszerre fejlődnek az új levelek. Arról nem is beszélve, hogy sokkal dúsabb lombozat hatását érheted el. :)
 
Back
Oldal tetejére