• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Lakeshore

Jaj de jó:happy:
Örülök, hogy jelentkeztél:)
Gratula a kicsihez innen is(y)

Aztán majd egyszer ha lesz időd.........................
 
Köszi srácok :)
Meg kell hogy mondjam nagyon hiányzott (hiányzik) ez a közösség, de sajna nem tudok ezerfelé szakadni :((
Így is mint kiderült egy nap 24 órájába simán belefér 36 óra is és még pluszba 4 óra alvás :D
Valamint kiderült számomra hogy míg régebben minimum 7 óra alvás kellett, életben tudok maradni 2 vagy 0 óra alvással is :Dés ha már aludhatok 4 órát egyhuzamban az szuper pihentető :D
 
Gratu a törpéhez, örülök, hogy jelentkeztél :)
Ha nem is vagy aktív azért mindig örömmel olvasunk ha erre járnál.
De most tényleg fontosabb a pici :)
 
Gratula a kicsihez, és jó egészséget! Természetesen első a család, de ha néha odaszabadulsz a géphez várjuk a képeket. :)
 
Nagy gratula Szilvi! :)
Nagyon cuki a kiscsaj, sok boldogságot és ami még fontosabb egészséget az egész családnak! :)
 
Gratulálok Nektek!
Jó volt feléledni látni a naplódat! ...,de ennyi báj még nem volt benne! :)
Jó egészséget és nagyon sok örömöt kívánok!
 
Szia Szilvi,
Gratulálok a csöppséghez és sok boldogságot!
Az akváriumhoz meg kitartást! Mondjuk ilyen alapon a picihez is :D
 
A többiek mindent elmondtak már, úgyhogy: csatlakozom :D Gratulálok (y)
Azóta a csirkelábnak is méltó helye lett... s az anno nekem ajándékozott redmoor is szerepet kapott egy low-tech setupban... Kalocsán :)
Szép a kislányod, meg az akvárium is rendben, nem lehet könnyű feladat. Vigyázz rájuk, s boldog ünnepeket!

Üdv, Ozz
 
sziasztok :)

újra csak annyit mondhatok hogy régen jártam erre, de minden ok továbbra is :) a hal állomány kissé megfogyatkozott, de éppen pár perce adtam le a rendelést egy csapat razbórára, úgyhogy szombaton nagyon nagyon hosszú idő óta, végre újra kimegyünk Törökbálintra :) Remélem még ugyanazon a helyen vagytok :) Visszük a legifjabbat is, mert nem lehet elég korán kedvet csinálni az akvarizáláshoz:)

Akváról csinálok majd képeket az új csapattal, most jelenleg a garnikon kívül mindössze 5 hal úszkál benne.
Na, de hogy ne maradjon kép nélkül a poszt, mutatok a kisasszonyról egyet...vagy kettőt :) Azt hiszem még így a képeken keresztül is süt róla a zsiványság :D

2014-03-06%2011.18.56-1.jpg
2014-03-28%2008.28.12.jpg
2014-03-08%2012.10.37.jpg
 
Üdv mindenkinek :)

Nálunk mindenki jól van, mindenki megvan, viszont be kell látnom, hogy az én lányom egy ördögfióka :D
Sajnos nemjut elég időm,pontosabban annyi időm az akvarisztikára mint amennyit szeretnék...félgőzzel csinálni meg nem akarom, így csak egy , pontosabban két szót írok: ELADÓ-EGYBEN.
(legalábbis az akvárium egyben, mert én szétszedni biztos nem fogom :D ). Ami megmarad apróság, pl vízszűrő, szűrőanyagok, adott esetben a szűrő, azokat majd felteszem később. fényképeket tudok csinálni, személyesen meg lehet nézni, kérdésekre válaszolok. aki ismeri a setupot, annak van fogalma kb mennyit ér. Átverni senkit nem akarok, meggazdagodni se ebből, de azért komolytalan ajánlatokkal ne zargassatok :) Akit tényleg érdekel priviben megtalál :)

Végül egy kis kedvcsináló,mivel zárt forumról van szó...igaz nem halas kép, de víz van benne :D :D

ui: ja de, halacska is van benne :D :D

2014-06-06%2015.28.36.jpg


2014-06-06%2015.33.18.jpg
 
Üdv mindenkinek :)

Nálunk mindenki jól van, mindenki megvan, viszont be kell látnom, hogy az én lányom egy ördögfióka :D
Sajnos nemjut elég időm,pontosabban annyi időm az akvarisztikára mint amennyit szeretnék...félgőzzel csinálni meg nem akarom, így csak egy , pontosabban két szót írok: ELADÓ-EGYBEN.
(legalábbis az akvárium egyben, mert én szétszedni biztos nem fogom :D ). Ami megmarad apróság, pl vízszűrő, szűrőanyagok, adott esetben a szűrő, azokat majd felteszem később. fényképeket tudok csinálni, személyesen meg lehet nézni, kérdésekre válaszolok. aki ismeri a setupot, annak van fogalma kb mennyit ér. Átverni senkit nem akarok, meggazdagodni se ebből, de azért komolytalan ajánlatokkal ne zargassatok :) Akit tényleg érdekel priviben megtalál :)

Végül egy kis kedvcsináló,mivel zárt forumról van szó...igaz nem halas kép, de víz van benne :D :D

ui: ja de, halacska is van benne :D :D

2014-06-06%2015.28.36.jpg


2014-06-06%2015.33.18.jpg


peter.juhasz65@gmail.com ide írj üzitm ert láttam a hirdetésedet és engem érdekelne a szűrő ha meg tudunk egyezni! ( nem tudok privit írni mert csak 1 hete regeltem ! )
 
Back
Oldal tetejére