• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Lábat a csizmához

Tegnap elmentem egy gyáli halas boltba, ahol sokféle sügér kapható, köztük kakadu sügér is. Persze akkora szerencsém volt, hogy pár napja vitték el az utolsót is, pedig majdnem kifejlett XL méretben voltak halacsok :mad:🤬
 
A hétfői napon nagy nehezen végre valahára elkezdődött a bontás. Nyáron nem nagyon volt foglalkozva az akvával, volt viszonylag rendszeres vízcsere meg néha napján tápozás is össze-vissza. A crypto feljött kb. egyben, rakok is be egy képet elrettentésképp:
Bontás.jpg

A két kitermelt csoport költözik új helyre, addig is egy közös kép a kádból, mielőtt szétbontottam volna őket:

Bontás2.jpg
 
Eljött ez a pilanat is, ideje zárnom ezt a naplót, nem volt hosszú, annyira talán nem is volt érdekes, de ez enyém volt és jó volt most visszaolvasni. Érdekes módon a nagyobb viharok és katasztrófák elkerülték az üvegdézsa lakóit, pedig sokszor igen ridegtartásban volt részük.

Ezzel a képpel köszönöm a hozzászólásokat és a reakciókat, mindenkinek az egészségére!
Image (4).jpeg

(Nah de mi van a pohárban?? A következő naplóból kiderül...)
 
Érdekes volt, mert minden akva más.
Számomra inspiráló volt, és nem kizárt, hogy lekoppintom. Háromszög kompozícióval még nem tettem próbára magamat. :)
 
Eljött ez a pilanat is, ideje zárnom ezt a naplót, nem volt hosszú, annyira talán nem is volt érdekes, de ez enyém volt és jó volt most visszaolvasni. Érdekes módon a nagyobb viharok és katasztrófák elkerülték az üvegdézsa lakóit, pedig sokszor igen ridegtartásban volt részük.

Ezzel a képpel köszönöm a hozzászólásokat és a reakciókat, mindenkinek az egészségére!
View attachment 154831

(Nah de mi van a pohárban?? A következő naplóból kiderül...)
Drága @PeterPok én azóta is a poharat bűvölöm és várom a következő naplód, hogy kiderüljön végre, mi is van benne!
Mikor jön a folytatás?
 
A szöveg már majdnem kész, de az akva még vállalhatatlan
Csinálom a vízcseréket, következő hétvégén már tervezek vele jelentkezni hosszabb formában.
Nem mondhatod, hogy türelmetlen vagyok, mert @Verhó mester már megtanított bennünket, hogy a következő hétvége lehet másik hónapban vagy évben, de azért izgatottan várom, mit hoztál ki az új berendezésből.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére