• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Oly rég hallottam Felőled, de ez igazán nagyszerű, hogy ilyen mesés garnikat sikerült szaporítanod. :love:
Köszönöm Mary, az eleje nehezen indult, de beindult! most már csak a szelektálással vannak a gondok, persze mindegyik garnéla tetszik de nem maradhat mindegyik! leálltak egy másfél hónapra a szaporodással, ott kellet volna kiszelektáljam öket, de a napokra megint lett 10db petésem meg már láttam kicsiket is ami megnehezíti a dolgom, de szelektálom öket! jó lenne tavaszra egy 10 dbot felállítani amiket akár Dortmundra el tudnám indítani. az igen nagy lenne!
 
Köszönöm Mary, az eleje nehezen indult, de beindult! most már csak a szelektálással vannak a gondok, persze mindegyik garnéla tetszik de nem maradhat mindegyik! leálltak egy másfél hónapra a szaporodással, ott kellet volna kiszelektáljam öket, de a napokra megint lett 10db petésem meg már láttam kicsiket is ami megnehezíti a dolgom, de szelektálom öket! jó lenne tavaszra egy 10 dbot felállítani amiket akár Dortmundra el tudnám indítani. az igen nagy lenne!
Ó, akkor nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a nevezés, és jó helyezést érj el. 🤞
Nálam a szelektálás gyakorlatilag kizárt. No, nem a dzsumbuj miatt, hanem mert mindig van 8-10 petés cafkám. :D
 
Back
Oldal tetejére