• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

itt nincs fotoshop ez ma nagyon nagy véletlen szerencsével láthattam meg! ha csak a fele igaz akkor ezek nagy különlegességek!
nem juthattam volna be a boltba mivel egy online shop, csak átvétel lehetett volna! na mindegy is, egy kép nem igazából éles, mivel paparazzi foto! garnélások édenkertje! IMG_4044.JPG
 
Csak ennyit fűznék hozzá:
BlackBeeShrimp_MK.jpg
Nekem speciel nem ér ennyi pénzt az, hogy amíg rendszeresen kapják ezt a kaját, brutál kékek lesznek, aztán mikor már nem, szépen lassan "visszafakulnak" az eredeti színre.
 
Most hogy a hétvégén körbenéztem a holland garnéla bajnokságon azért volt még néhány amit el tudnék képzelni. :)
De ha a fentivel valaki meg szeretne lepni karira nem zárkózom el előle :)
nyaggatom már egy ideje de nem adja be a derekát midig hogy csak majd majd ! nem baj kitartással lehet csak eredményt elérni! kiváncsi leszek hogy mi lesz a holnapi nappal kezdődő kiállítás Messe és garnéla verseny alkalmából a Szomszédban! ott leszek fülelek fényképezek s költekezek!:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
http://www.das-championat.com/index...Zw0SAm6NGPr8upop0u36apRr8YklVx3R2-PPYLnAekiCY
 
Tavasszal kiárulom a komplett tangerine tigris állományt, az akvájuk helyére megy egy nagyobb, 80 literes tank.
És jön bele egy olyan spéci garnéla, ami szerintem Magyarországon még nincs senkinek. :)
Addig amíg itt nincs a jóidő és nem vállalom be a szállíttatást, fedje titok a projektet. :D
 
az akvájuk helyére megy egy nagyobb, 80 literes tank.
És jön bele egy olyan spéci garnéla, ami szerintem Magyarországon még nincs senkinek. :)
Addig amíg itt nincs a jóidő és nem vállalom be a szállíttatást, fedje titok a projektet. :D
Ha 1 garninak 80 lityis tank kell, akkor a Macrobrachium rosenbergii-re tippelnenk. :whistle::D
 
Back
Oldal tetejére