• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Ez blue bolt?
Mert ha igen akkor olvastam én ám a turpisságokat, hogyan lehet ilyen kék színt előcsalni egy példányból. :D
 
Itt is volt nyertes garnija Jurinak.
Újra én vagyok, aki értetlenkedik. Jurij 4. helyezett garnélájánál, nálam vannak szebbek! És az lenne a nagy kérdés, hogy miért nem a fentebb fotózott garnélával, vagy kisöccsével nevezett a versenyre? Mert a verseny 4. helyezettje, hát annyira az én ízlésemet nem nyerte el. A 3. helyezett Super CRS-nél is vannak szebbek nálam. Igaz, én nem neveztem a versenyre!
 
Újra én vagyok, aki értetlenkedik. Jurij 4. helyezett garnélájánál, nálam vannak szebbek! És az lenne a nagy kérdés, hogy miért nem a fentebb fotózott garnélával, vagy kisöccsével nevezett a versenyre? Mert a verseny 4. helyezettje, hát annyira az én ízlésemet nem nyerte el. A 3. helyezett Super CRS-nél is vannak szebbek nálam. Igaz, én nem neveztem a versenyre!
na de hol vannak a képek? :D
 
Fotómasina vásárlás előkészületben, nemsokára várható. Itt nem az a lényeg, hogy esetleg én tudok szebbet felmutatni, szerintem a lényeg, hogy egy megfelelően fotózott garnéla úgy mutatja magát, ahogy a fotós akarja, a versenyen viszont kijönnek a hiányosságok, egy nem túl profi fotón.
 
Fotómasina vásárlás előkészületben, nemsokára várható. Itt nem az a lényeg, hogy esetleg én tudok szebbet felmutatni, szerintem a lényeg, hogy egy megfelelően fotózott garnéla úgy mutatja magát, ahogy a fotós akarja, a versenyen viszont kijönnek a hiányosságok, egy nem túl profi fotón.
Hát nem jártam még garnéla versenyen, de ha jól tudom ott nem beküldött képek vannak, hanem odaviszik a garnikat és berakják a kis kockákba és a zsűri szemrevételezi őket élőben.

szerk: PS az akvakertész versenyek hozzátartozója :DDDD
 
Jaja, photoshop sokat segít ám... :)

Viszont ettől függetlenül nagyon durván szépek a versenyen helyezést elért garnélák, Juri garnija is brutál fedett, erős és telt színű. Ha nálad van szebb, akkor vennék belőle 10-20 darabot... de ha "csak" ilyen minőségű, akkor is.

A SCRS garnéla is, pedig sok képet láttam már azért, elég magas minőségű... Vass Mátéék tenyészetében (ahonnan a tieid vannak) még csak ezt megközelítő SCRS-t sem láttam...
 
Utoljára módosított:
A fotók amik a verseny honlapján vannak tuti nem PS-eltek, a saját honlapos képekről (amik szignóztak is) már nem biztos hogy ki merném jelenteni hogy nem kaptak egy kis utómunkát. :)

RE: és igen, a versenyen élőben versenyeznek a garnélák, nem fotót küldenek be. :)
 
Bocsi akkor kevertelek mással.

Mondjuk Szentgyo eladó SCRS-eit is láttam képen, szépek, de nekem fotó alapján azért nem érik el az ominózus versenyfotón látható garnéla szintjét.
De az én szemem sem káptalan. :D
 
Back
Oldal tetejére