• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Én most Őket hajtom,mérhetetlen tetszésemet nem is tudom kifejezni :rolleyes:

photo3-vi.jpg
 
Szerintem több helyről beszerezhető. Nekem is volt/van. A legnagyobb baj velük, hogy ha így szeretnéd tartani őket akkor baromi nagy meló szelektálni őket. előbb-utóbb elvadul ez is, mint a többi neo, de itt az egyedek milyensége jóval nagyobb, mint másoknál. Nekem van sima carbon, blue carbon, blue dream, blue jelly, red rili és minden féle változat már...mondjuk megmondom őszintén a kedvencem egy olyan példány, ami pöttyös, de a pöttyei pirosak, a teste meg világoskék...1 ilyenem van... szóval a carbonnal óvatosan, vagy készülj fel legalább 4 másik nanoval :)
 
Szerintem több helyről beszerezhető. Nekem is volt/van. A legnagyobb baj velük, hogy ha így szeretnéd tartani őket akkor baromi nagy meló szelektálni őket. előbb-utóbb elvadul ez is, mint a többi neo, de itt az egyedek milyensége jóval nagyobb, mint másoknál. Nekem van sima carbon, blue carbon, blue dream, blue jelly, red rili és minden féle változat már...mondjuk megmondom őszintén a kedvencem egy olyan példány, ami pöttyös, de a pöttyei pirosak, a teste meg világoskék...1 ilyenem van... szóval a carbonnal óvatosan, vagy készülj fel legalább 4 másik nanoval :)
Na neee Balint akkor vagnanak ki itthonrol az biztos [emoji38]
De koszi az infot,pont ezert tettszenek a rilik mert nagyon sok a variacio bennuk [emoji4]
 
Azért egy ilyen garnéla Shop boltot el tudnék képzelni,na majd ha megnyerem a héten a lottó ötöst :D
A zenét vegyétek le borzalmas :facepalm:,de a látvány hogy mekkora a szaporulat egy két akváriumban az :wideyed::woot:

 
Hatalmas élmény lehet egy ilyen boltot megnézni! Ott százasával vannak az olyan garnélák, amikből Európában még mutatóban sincs... Azonban az akváriumokban egy darab "szaporulat" sincs, ebben biztos lehetsz ;)
 
Back
Oldal tetejére