• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Különleges garnélák

Nekem célkeresztbe került a "golden dragon" vagy "calceo" bee, nagyon tetszik.
Kár hogy rohadt drága. Német ismerőstől lehet tudok szerezni értelmesebb árban de mivel postán jönne, ezzel meg kell várni a májust sajna. Nem baj addig összerakom az akváriumot nekik meg bejáratom. :)

Szerencsére már itthon is van belőle :)

BrtK7pO.jpg
BrtK7pO
 
Az, hogy kinek mi tetszik az teljesen szubjektív ;) Ez a garnéla a calceo fekete változata, míg az előző a dragon blood, ami pedig egy másik változat. Az, hogy ezeknek mennyi köze van egymáshoz, meg hogy miből lettek kitenyésztve vsz soha nem tudjuk meg, de elvileg ezek mind tisztán szaporodnak. A piros calceoról ezt tapasztalatból tudom is igazolni, a másik kettőről még nem, de úgy néz ki h rövid időn belül azokról is fogok tudni nyilatkozni :)
 
Az, hogy kinek mi tetszik az teljesen szubjektív ;) Ez a garnéla a calceo fekete változata, míg az előző a dragon blood, ami pedig egy másik változat. Az, hogy ezeknek mennyi köze van egymáshoz, meg hogy miből lettek kitenyésztve vsz soha nem tudjuk meg, de elvileg ezek mind tisztán szaporodnak. A piros calceoról ezt tapasztalatból tudom is igazolni, a másik kettőről még nem, de úgy néz ki h rövid időn belül azokról is fogok tudni nyilatkozni :)

Főrákász úr, mi az a sulawesin kívül ami jobban bírja a meleget, mint a taiwanok?
 
Főrákász úr, mi az a sulawesin kívül ami jobban bírja a meleget, mint a taiwanok?

A Neocaridinák jobban bírják, nekik 26-27 fok tartósabb ideig (hetek) sem okoz gondot, ha nem etetsz túl, ennél magasabb hőmérséklet nekik sem jó. A Caridinák kevésbé bírják a 26 fok feletti hőmérsékletet.

De egy lakásklíma valóban minden ilyen jellegű problémát megold :)
 
A Neocaridinák jobban bírják, nekik 26-27 fok tartósabb ideig (hetek) sem okoz gondot, ha nem etetsz túl, ennél magasabb hőmérséklet nekik sem jó. A Caridinák kevésbé bírják a 26 fok feletti hőmérsékletet.

De egy lakásklíma valóban minden ilyen jellegű problémát megold :)
a családon belüli konfliktusokat leszámítva ...
 
Back
Oldal tetejére