• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Kinaba CIAC&CIPS 2019 (Sanghaj).

Az akvarium 90x45x45
Ekkora méretben már komoly scapet is lehetne építeni, persze nem tudom mennyi időt adnak rá, dekornak gondolom vasfákat fogsz választani, ha tudod megmutahatnád őket. A résztvevők közül négy névvel találkoztam korábban, de a többire rákeresve is nagyon szép akváriumokat találtam, színvonalas esemény lesz ez, de a csúcs nekem maga Sanghaj lenne. :)
 
Ekkora méretben már komoly scapet is lehetne építeni, persze nem tudom mennyi időt adnak rá, dekornak gondolom vasfákat fogsz választani, ha tudod megmutahatnád őket. A résztvevők közül négy névvel találkoztam korábban, de a többire rákeresve is nagyon szép akváriumokat találtam, színvonalas esemény lesz ez, de a csúcs nekem maga Sanghaj lenne. :)
Minden resztvevö orszagbol a legjobb aki bekerült a nagy kategoriabol a top 100 ba.Sokan pl Tereza Lazar a 180l es akvariumaval pl a 4 ik lett a kis kategoriaban,resztvettek a versenyen,de sajna sokan be se kerültek!
 
okan pl Tereza Lazar a 180l es akvariumaval pl a 4 ik lett a kis kategoriaban,resztvettek a versenyen,de sajna sokan be se kerültek!
Azt nem értem ebben a Kínai versenyben hogy azt írták 120 l alatt nano kategória akkor Tereza hogy bánatban került nano kategóriába ? A másik meg hogy volt aki nano kategóriában is besoroltak meg volt hogy a normál és larg kategóriába is berakták.
Fene se érti ezeket a Kínaiakat :LOL:67291000_2339178639511525_3202267104103366656_n.jpg
 
Amellett, hogy az egyik legjobb dolog, amit a hobbival csinálnak az elmúlt néhány évben és simán bojkottálnám az egész rendezvényt nemzetközi szinten. Bár ez a fórum nem a politika helye....
Pont a hobbi miatt rengeteg ismerős van Facen Hong Kong-ból és amit az elmúlt hónapokban láttatni engedtek az részemről nem elfogadható.
 
Amellett, hogy az egyik legjobb dolog, amit a hobbival csinálnak az elmúlt néhány évben és simán bojkottálnám az egész rendezvényt nemzetközi szinten. Bár ez a fórum nem a politika helye....
Pont a hobbi miatt rengeteg ismerős van Facen Hong Kong-ból és amit az elmúlt hónapokban láttatni engedtek az részemről nem elfogadható.
Senki nem mondta, hogy Kínában érvényesülnek az emberi jogok. De talán máshol rólunk is ezt mondják..
 
Na akkor:Meghivó levél,hotel foglalás,repjegy foglalás,vizum kérvény,foto,utlevel=elintézve.
Külön megkértem,hogy ne kelljen Moszkvai átszállással utaznom.
Inkább Báselböl utazom Amszterdamba,és onna Sanghajba.
Ha minden rendben akkor 18-án este 18h kor repülők.
Már csak a vízumra kell várni,de irták,hogy azt is fizetik utolag.
 
Sikerült a dekorokat, növényeket kiválasztanod? Fejben már megvan az elképzelés a berendezésről? A berendezett akváriumokat rangsorolják is?:cool:
 
Ami még érdekes ebbe a dologba hogy itt nem lehet "tökörészni" a scape-en vagy megy elsőre vagy nem.Itt sokat is kell majd rögtönözni mert lehet hogy az előre kiválasztott dolgok ott a helyszínen majd nem is működnek.
Én inkább arra leszek kíváncsi hogy Patriknak ki tud majd segíteni.
 
Back
Oldal tetejére