• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Kinaba CIAC&CIPS 2019 (Sanghaj).

Nem, @kuchi nem derül ki.
Bocs, de itt a fórumon - néhányan a facén is - végigizgultuk, drukkoltunk Neked.
Lécci, ne ilyen félvállról odaböffentett HSZ-szel (amivel nem vagyunk előrébb) válaszolj.

Szóval, az Isten szerelmére, milyen helyezést értél el?!?
Ja a vegeredmeny ki maradt?
Nos csak az elsö 3 mat dijjaztak,le is irtam az elsö Kina Hugo nevü versenyzö,a masodik azt hiszem tajvani kollega,a harmadik Tajlandi Nombacha.
 
Ja a vegeredmeny ki maradt?
Nos csak az elsö 3 mat dijjaztak,le is irtam az elsö Kina Hugo nevü versenyzö,a masodik azt hiszem tajvani kollega,a harmadik Tajlandi Nombacha.
Ahhh... akkor az a baj, hogy nem ismertük a versenyszabályokat. Így már világos.
Már az is nagy büszkeség, hogy ott lehettél a 30 meghívott között, a közel 8 milliárd emberből. Gratulálok! 👍
 
"Az esti utolsó beszámolóból kiderül." ..hát Patrik,lerágtuk a 10 körmünket,hogy hányadik lettél,osz nem írod. :p ....de így tényleg érthető.
Gartulálok!Nagy várakozással figyeltem ezt az eseményt,hogy egy magyar indul ezen a versenyen.Csak így tovább Patrik!
 
"Az esti utolsó beszámolóból kiderül." ..hát Patrik,lerágtuk a 10 körmünket,hogy hányadik lettél,osz nem írod. :p ....de így tényleg érthető.
Gartulálok!Nagy várakozással figyeltem ezt az eseményt,hogy egy magyar indul ezen a versenyen.Csak így tovább Patrik!
Meg nem pihentem ki magam,az idö eltolodas miatt össze vissza alszom. o_O
Köszönöm,hogy szoritottatok nekem,sokat jelentet.:love:
Persze,ha lett volna nagyobb tapasztalatom ragasztas teren,akkor sokkal masabb összegondoltabb scapet csinalhattam volna!
Az biztos,hogy most ebben a 3 napban sokkal többen gondoltak,es beszeltek a Magyar scapekröl(rekröl),mint talän egesz evben!
Jo kis reklam volt nekünk MAGYAROKNAK es nekem is nagy lökest adhat a következö evekre,mert csinalom tovabb,lesz meg itt top Magyar scaper vilag elvonalaban!;)
Hajra MAGYAROK!!!!
 
Ket velemeny a scaperol:
Andrew M. Senske Amazing experience

Your layout was so strong and mostly all wood .

Much respect sir !
Leforditva:
Andrew M. Senske Csodálatos élmény

Az elrendezése olyan erős volt, és általában az összes fa.

Nagyon tisztelettel uram!
Tom Barr I agree with Andrew M. Senske about the wood. It stood out and above the rest. An “ideal “ wood layout.
Tom Barr egyetértek Andrew M. Senske-vel a fáról. Kiemelkedett a többi felett. Ideális fa elrendezés.
 
Ket velemeny a scaperol:
Andrew M. Senske Amazing experience

Your layout was so strong and mostly all wood .

Much respect sir !
Leforditva:
Andrew M. Senske Csodálatos élmény

Az elrendezése olyan erős volt, és általában az összes fa.

Nagyon tisztelettel uram!
Tom Barr I agree with Andrew M. Senske about the wood. It stood out and above the rest. An “ideal “ wood layout.
Tom Barr egyetértek Andrew M. Senske-vel a fáról. Kiemelkedett a többi felett. Ideális fa elrendezés.
Hát nem ezt mondtuk mi is? Remek, amit csináltál!👍
 
Van egy éved kigondolni, milyet építesz jövőre, ami ennyi idő alatt is elkészül és addig fejlődik a ragasztási technikád is.:p
 
Van egy éved kigondolni, milyet építesz jövőre, ami ennyi idő alatt is elkészül és addig fejlődik a ragasztási technikád is.:p
Az a baj,hogy en nem ugy csinaltam mint a többiek.Ök kb 2-3 akvariumra elegendö hard scapet rendeltek,es abbol legoztak össze,en meg az elöre kivalasztot fakkal probaltam melozni,persze nekem is maradt,de jo lett volna több növeny is!
De majd jövöre.
 
Back
Oldal tetejére