• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Kinaba CIAC&CIPS 2019 (Sanghaj).

Igen valogattam a pdf listáról,direkt több fajta dekort rendeltem.Igen kicsit nehéz lessz,mert itt nem lessz idő tökölni.hétfőn repülök,kedden live berendező show,szerda eredményhirdetés.
 
Na akkor tisztelt egybegyültek!
Elinteztem mindent,meg penzt is valtottam!200 euro=1300 Yuan.
Börönd bepakolva,az meg dob a hangulatomon,hogy ma megjött az Aga eredmenyeo_O(top 10 a Nano kategoriaban),Holnap 15h kor indulok Baselba,ez kb 1h auto ut,autot ott hagyom a parkoloba,es repülök Amsterdamba,ott talälkozok Felipe Oliveiraval,ha minden igaz egy geppel utazunk.Este 18h-kor indulunk Shanghaiba,es europai idö szerint 15h(kinai idö szerint reggel 8)landolunk!Össze szedik az embereket kb 25 ember a vilag minden reszeröl es induläs....
A következö bejegyzes mar a kinai nagy fal arnyekabol lesz!:LOL:
 
Na akkor tisztelt egybegyültek!
Elinteztem mindent,meg penzt is valtottam!200 euro=1300 Yuan.
Börönd bepakolva,az meg dob a hangulatomon,hogy ma megjött az Aga eredmenyeo_O(top 10 a Nano kategoriaban),Holnap 15h kor indulok Baselba,ez kb 1h auto ut,autot ott hagyom a parkoloba,es repülök Amsterdamba,ott talälkozok Felipe Oliveiraval,ha minden igaz egy geppel utazunk.Este 18h-kor indulunk Shanghaiba,es europai idö szerint 15h(kinai idö szerint reggel 8)landolunk!Össze szedik az embereket kb 25 ember a vilag minden reszeröl es induläs....
A következö bejegyzes mar a kinai nagy fal arnyekabol lesz!:LOL:

Nagyon jó utat Patrik, várjuk az élménybeszámolókat!
Érezd magad nagyon jól, jó scapelést! :)
 
Az első nap véget ért.
Hatalmas boldogság,hogy itt lehetek.A szervezők mindenre figyeltek,mindenki bemutatkozott mindenkinek,sokakat ismertem már,de vagyunk vagy 30 an.
Mire megérkeztem a városba,sokan már voltak a helyszinen,ott ahol lesz a Live show,amit közvetit a kinai állami tv!!
Este közös vacsora 4 10 fős asztalnál ültünk,ettünk mindent.Csak hozták és hozták a kajákat.Volt minden de a legdurvább a kacsa fej volt.Mindenki találgat,gogy mi mi csoda,erre én kivettem a tálbol egy ropogos kacsát,eszem és Fabio Kusakava csak néz,ledöbbent arcal,akkor megforditja és leeset sült ropogós kacsa fejet ropogtattam.:cool:
20191119_212722.jpg20191119_210600.jpg20191119_212739.jpg20191119_222702.jpg20191119_224203.jpg20191119_222539.jpg20191119_210737.jpg20191119_210734.jpg20191119_210608.jpg20191119_210741.jpg
 
Az első nap véget ért.
Hatalmas boldogság,hogy itt lehetek.A szervezők mindenre figyeltek,mindenki bemutatkozott mindenkinek,sokakat ismertem már,de vagyunk vagy 30 an.
Mire megérkeztem a városba,sokan már voltak a helyszinen,ott ahol lesz a Live show,amit közvetit a kinai állami tv!!
Este közös vacsora 4 10 fős asztalnál ültünk,ettünk mindent.Csak hozták és hozták a kajákat.Volt minden de a legdurvább a kacsa fej volt.Mindenki találgat,gogy mi mi csoda,erre én kivettem a tálbol egy ropogos kacsát,eszem és Fabio Kusakava csak néz,ledöbbent arcal,akkor megforditja és leeset sült ropogós kacsa fejet ropogtattam.:cool:
View attachment 83766View attachment 83767View attachment 83768View attachment 83769View attachment 83770View attachment 83771View attachment 83772View attachment 83773View attachment 83774View attachment 83775
Óvatosan a kajákkal nehogy a wc n rendezd be az akváriumot [emoji16][emoji16],érdekes kaják és csupa szimpatikus akvakertész,biztos jó kis buli lesz az építés.Van még valaki aki először van ott mint Te ?
 
Reggel 3 ora van,de en mar nem tudok aludni.Kicsit ideges vagyok a Live show miatt,nem akarok leegni.De 6 ora alatt kell berendezni egy 90x45x45 ös akvariumot.Mar most megerte eljönni,sok scaper a vilag minden reszeröl,sokan ölelessel fogadtak,tudjak,hogy kb ki kicsoda.
Az egyik Roman kollegaval beszelgetve,ram nez es megjegyzi,hogy itt mindenki kicsit elhivatott,ugy beszelnek az emberek,hogy aki nem scaper nem is erti:pSeachem Purigen,Bio rio,pogosztemon,rotala....
Óvatosan a kajákkal nehogy a wc n rendezd be az akváriumot [emoji16][emoji16],érdekes kaják és csupa szimpatikus akvakertész,biztos jó kis buli lesz az építés.Van még valaki aki először van ott mint Te ?
Igen szinte mindenki,csak Michael Adamek(lengyel)es Jhony Vanegas(kolumbia)volt tavaly,na meg a star vendekek Filipe ,Balbi.
 
Az első nap véget ért.
Hatalmas boldogság,hogy itt lehetek.A szervezők mindenre figyeltek,mindenki bemutatkozott mindenkinek,sokakat ismertem már,de vagyunk vagy 30 an.
Mire megérkeztem a városba,sokan már voltak a helyszinen,ott ahol lesz a Live show,amit közvetit a kinai állami tv!!
Este közös vacsora 4 10 fős asztalnál ültünk,ettünk mindent.Csak hozták és hozták a kajákat.Volt minden de a legdurvább a kacsa fej volt.Mindenki találgat,gogy mi mi csoda,erre én kivettem a tálbol egy ropogos kacsát,eszem és Fabio Kusakava csak néz,ledöbbent arcal,akkor megforditja és leeset sült ropogós kacsa fejet ropogtattam.:cool:
View attachment 83766View attachment 83767View attachment 83768View attachment 83769View attachment 83770View attachment 83771View attachment 83772View attachment 83773View attachment 83774View attachment 83775
nehogy valami lecsusszon amit nem akarsz!
ezt utáltam mindig is Kínába! megesznek mindent amit meg tudnak fogni! 🤪
jó szórakozást!
 
Fújd meg @kuchi a pavlovi reflexeim úgy beindultak a terülj-terülj asztalkám láttán, hogy csuda! Ha egy dogy bag-gel hoznál nekem, azt bélbolyhaim piszkosul tudnák értékelni. 😋

A kínai állami TV nem hoz lázba, de valamilyen platformon lesz live stream, vagy valami ahhoz hasonló? Kérlek, írd meg.
 
Fújd meg @kuchi a pavlovi reflexeim úgy beindultak a terülj-terülj asztalkám láttán, hogy csuda! Ha egy dogy bag-gel hoznál nekem, azt bélbolyhaim piszkosul tudnák értékelni. 😋

A kínai állami TV nem hoz lázba, de valamilyen platformon lesz live stream, vagy valami ahhoz hasonló? Kérlek, írd meg.
Biztos.Filipe vagy Balbi biztosan csinal live bejelentkezést.
 
No hát, mostanában épp úgy festenek a garnéláim, mint azok ott a ropogós kacsafej mellett.

Drukkolunk, és biztosan nem fogsz leégni, hiszen aki ott van, az csupa olyan scaper, aki már magas szinten bizonyított. Azért ismernek téged is sokan, mert komoly eredményeket értél el, profi vagy! Gratula és izgatottan várjuk a további híreket.
 
Back
Oldal tetejére