• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Kinaba CIAC&CIPS 2019 (Sanghaj).

Bálint Nagy

Főkertész
Ma megkaptam a listat,amiböl ki kell valasztani,mennyi es melyik dekort akarom a LIVE eventhez!
10pdf oldal a dekor,es 42 oldal a növeny!!!Fotokkal el latva minden,tehat van 2 napom eldönteni,hogy mit epitek!
Hú és meg lehet nézni azt a pdf-et? Majd megöl a kíváncsiság.

matrai

Legenda
Az akvarium 90x45x45
Ekkora méretben már komoly scapet is lehetne építeni, persze nem tudom mennyi időt adnak rá, dekornak gondolom vasfákat fogsz választani, ha tudod megmutahatnád őket. A résztvevők közül négy névvel találkoztam korábban, de a többire rákeresve is nagyon szép akváriumokat találtam, színvonalas esemény lesz ez, de a csúcs nekem maga Sanghaj lenne. :)

kuchi

Legenda
Ekkora méretben már komoly scapet is lehetne építeni, persze nem tudom mennyi időt adnak rá, dekornak gondolom vasfákat fogsz választani, ha tudod megmutahatnád őket. A résztvevők közül négy névvel találkoztam korábban, de a többire rákeresve is nagyon szép akváriumokat találtam, színvonalas esemény lesz ez, de a csúcs nekem maga Sanghaj lenne. :)
Minden resztvevö orszagbol a legjobb aki bekerült a nagy kategoriabol a top 100 ba.Sokan pl Tereza Lazar a 180l es akvariumaval pl a 4 ik lett a kis kategoriaban,resztvettek a versenyen,de sajna sokan be se kerültek!

keszalvo

Legenda
okan pl Tereza Lazar a 180l es akvariumaval pl a 4 ik lett a kis kategoriaban,resztvettek a versenyen,de sajna sokan be se kerültek!
Azt nem értem ebben a Kínai versenyben hogy azt írták 120 l alatt nano kategória akkor Tereza hogy bánatban került nano kategóriába ? A másik meg hogy volt aki nano kategóriában is besoroltak meg volt hogy a normál és larg kategóriába is berakták.
Fene se érti ezeket a Kínaiakat :LOL:67291000_2339178639511525_3202267104103366656_n.jpg

viktorlantos

Alapító
Admin
Amellett, hogy az egyik legjobb dolog, amit a hobbival csinálnak az elmúlt néhány évben és simán bojkottálnám az egész rendezvényt nemzetközi szinten. Bár ez a fórum nem a politika helye....
Pont a hobbi miatt rengeteg ismerős van Facen Hong Kong-ból és amit az elmúlt hónapokban láttatni engedtek az részemről nem elfogadható.

Bálint Nagy

Főkertész
Amellett, hogy az egyik legjobb dolog, amit a hobbival csinálnak az elmúlt néhány évben és simán bojkottálnám az egész rendezvényt nemzetközi szinten. Bár ez a fórum nem a politika helye....
Pont a hobbi miatt rengeteg ismerős van Facen Hong Kong-ból és amit az elmúlt hónapokban láttatni engedtek az részemről nem elfogadható.
Senki nem mondta, hogy Kínában érvényesülnek az emberi jogok. De talán máshol rólunk is ezt mondják..

kuchi

Legenda
Na akkor:Meghivó levél,hotel foglalás,repjegy foglalás,vizum kérvény,foto,utlevel=elintézve.
Külön megkértem,hogy ne kelljen Moszkvai átszállással utaznom.
Inkább Báselböl utazom Amszterdamba,és onna Sanghajba.
Ha minden rendben akkor 18-án este 18h kor repülők.
Már csak a vízumra kell várni,de irták,hogy azt is fizetik utolag.

Oldal tetejére