• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Kinaba CIAC&CIPS 2019 (Sanghaj).

kuchi

Kertész bálvány
Sikerült az idei terv teljesitese!😎
Bekerültem a Ciac kinai verseny top 100-ba(42 lettem)ami azt jelenti,hogy novemberben resztveszek a Live berendezö showban!
Ma jött a megerösites,hogy utazok.Elsö Magyarkent resztvehetek az esemenyen,ami 5 nap kinat jelent!!!
Az utazast,szalast es az etkezest a kinai ceg alja!Tehat nekem csak a vizumot kell inteznem.
Ujra felhivjuk a figyelmet Magyarorszagra!Lassan de biztosan feljebb tornazzuk kicsi hazank ismeretseget az aquascaping teren is!
Büszke vagyok,hogy megint külföldön kepviselhetem Hazankat!
Minden utazassal kapcsolatos dologrol beszamolok!
Ha jol ertelmeztem akkor 24-en 24különbözö orszagbol veszünk reszt az esemenyen!
 
Gratulálok!

Van azért itt egy másik történelmi pillanat is (amit egyébként már nagyon vártam) :)

11. !!! :D

75226557_535778603890597_8218972777676275712_o.jpg
 
Na akkor elküldtem az utlevel infokat.Meg le kell masolnom az utlevelet,utana küldik a hivatalos meghivot.nov 19-27 az utazas!
Ester az Aquafloratol csinalt nekünk egy Whatsap csoportot,ott tudunk irni egymasnak!24 leszünk,huh jo kis tarsasäg!
Vizumot kell meg inteznem.
+Valami polot nyomtatni:Nemeth Patrik Hungary?!
 
Na akkor elküldtem az utlevel infokat.Meg le kell masolnom az utlevelet,utana küldik a hivatalos meghivot.nov 19-27 az utazas!
Ester az Aquafloratol csinalt nekünk egy Whatsap csoportot,ott tudunk irni egymasnak!24 leszünk,huh jo kis tarsasäg!
Vizumot kell meg inteznem.
+Valami polot nyomtatni:Nemeth Patrik Hungary?!
Irigy vagyok [emoji16][emoji16][emoji16],a "nanot" senki semmibe sem veszi. Marad az örök második [emoji38][emoji38].
Na jó most hogy kisírtam magam egy ilyen pólót csináltass saját terv ez nem jön veled szembe Kínában [emoji106][emoji123]Várom a privát élménybeszámolót is [emoji854][emoji6]
Jó utat barátom [emoji18]6ab510ec53558ffde9579b5b98f7f224.jpg
 
Na jó most hogy kisírtam magam egy ilyen pólót csináltass saját terv ez nem jön veled szembe Kínában
Az ötlet jo,de sajna nem lesz idöm ilyenekkel foglalkozni!
Akkor marad @keszalvo tervezte szuper logo.
Nekem is bejönne!
emoji106.pngemoji123.pngVárom a privát élménybeszámolót is emoji854.pngemoji6.png
Mindenkepp!
Ez jól mutatna elöl, hátul meg esetleg Green Aqua? Gondolom, szponzorálnának egy ilyen póló
Hat en nem zaklatom öket ilyen aprosagokkal!
 
Az ötlet jo,de sajna nem lesz idöm ilyenekkel foglalkozni!

Szia!
Nem sok idő megcsinálni egy pólót, vannak ilyen helyek ahova oda mész a képpel és 5-10perc múlva mehetsz is a kész pólóval.
Mi egyszer itthon is csináltunk pólót, papírboltba lehet kapni 1000-1500ft olyan papírt amit otthon a sima nyomtatóba beteszed kinyomtatod körbevágod és rá vasalod a pólóra és kész.
 
Szia!
Nem sok idő megcsinálni egy pólót, vannak ilyen helyek ahova oda mész a képpel és 5-10perc múlva mehetsz is a kész pólóval.
Mi egyszer itthon is csináltunk pólót, papírboltba lehet kapni 1000-1500ft olyan papírt amit otthon a sima nyomtatóba beteszed kinyomtatod körbevágod és rá vasalod a pólóra és kész.
En itt most Magyarorszagot megyek kepviselni,jo lenne minösegi poloban feszitteni!
 
Na akkor megoldódni látszik a polo probléma.E-mailben küldtek infókat,es kérdezték a póló méretét. Ök csinálják a pólókat is.Tényleg mindenre figyelnek. A vízum meg nem egyszerű,eléggé túl komplikált,de megoldom.
Nov 19-én repülők Sanghajba,Frankfurtból.Direkt járat.
Eléggé fontos nekik ez a redezvény,gondolom nem leszünk híjján programokkal.
 
Back
Oldal tetejére