• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Japan,Na Partyra!

És minden nagy állomáson a penztarban van helyi térkép latnivalokkal és az összes tömegközlekedési eszkozzel. Ezek is hasznosak.
 
3 nap maradt az indulasig!!:D:D:D
Mindent kinyomtattam(Jr pass,rep jegyhotel foglaläs stb..)
300 euroert valtottam Jent,kb 38000 jen csak eleg lesz?

2 hétre mész, ugye?
Akkor nagyon kevés az a 38k. Minimum napi 8000-10000-el számolj, ha nem szeretnél pácban fürdeni.
Ahogy írtam, Japánban az élet még mindig készpénzalapú. A kinti ATM-ek túlnyomó többsége nem fogadja el a külföldi kártyákat (talán a reptereken már van ilyen, de 2006-ban ott sem volt).
Múlt héten utazott ki többedjére egy ismerősöm lánya. Rákérdeztem Nála, és az alábbi linket küldte, ami szerinte egy viszonylag jó kiindulási alap:
https://www.japan-guide.com/e/e2410.html
 
Na akkor,holnap ilyenkor kb uton leszek Svajcba,kb 100km tölünk Basel,onnan repülök Parizsba,majd Tokyoba!Ha minden jol megy akkor penteken kora reggel kb 1 kor landolok Tokyoban!
Minden elintezve,ma hoztam el a Japan jent a bankbol.Kinyomtattam minden fontos dokumentumot!Holnap meg melo,kb ejfelig,haza kb 5 perc a hoteltol,csomagolas,kv,red bull,es ahogy Soho party enekelte:indul az utazás, csak erre vártál.Go-go Magyarorszag!Felrakjuk Magyarorszagot az Aquascaping terkepere!:D:D;):ROFLMAO:
 
Bár kicsit korán indultál, azért nagyon remélem, hogy az odaúton Te is megcsodálhatod a 10+ órás naplementéből előkerülő csillagtengert.
 
Back
Oldal tetejére