• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kuchi menni Japan,Na Partyra!

A felvetés nagyon jó Mary részéről, de szerintem nem kell túlmisztifikálnod. Kint majd veszel egy töltőt, oszt' jónapot :)
Ha az olyan egyszerű lenne! Ugyan mindenki tanul(t) angolul, de a kinti bótba bementem, és vért izzadtam.

Ilyet keress, nekem is hasonló volt, de már elajándékoztam.
Kiváló, és van benne egy biztosíték. (Az enyémben cserélhető volt, a linkben szereplőnél nem tudom.)
https://www.mod.hu/hu/product/_skross--adapter-wolrdevo-1148905.html
 
Na a következöt majd elfelejtettem!Jent is kell majd valtanom!
Ide leirok mindent,igy nincs elfelejtve!
Most,hogy keresek atalakitot!Eszembe jutott,hogy van ithon,amit az Ada szüröhöz vettem adapter az pont jo lenne,csak az a bibi,hogy van vagy 2kg!
 
Utoljára módosított:
Na a következöt majd elfelejtettem!Jent is kell majd valtanom!
Azért nézz utána, hogy mennyire fogadják el a pénzt?
Pár éve, Kanadába mentünk egy táskányi dollárral. Először a reptéren autót akartunk bérelni vele. Kiröhögtek, amikor meglátták, hogy kp-vel akarunk fizetni. Csak bankkártyát fogadtak el. A pénzünkkel jobbára csak a trafikban tudtunk vásárolni.
 
Bank kártyát viszek magammal,meg kp is.úgy is lehet majd kedvezmenyesen vásárolni az Ada galériában.Ada vupa 2 a terv,meg pár érdekesség.
 
Jaj, @kuchi a lényeg nem jutott eszembe: ha lehetőséged van beszerezni, ezt a könyvet feltétlenül vidd Magaddal. Pici, egy farzsebbe belefér.
Nagyon nagy hasznát vettem, mert hétköznapi/túrista számára fontos/hasznos alap dolgok vannak benne (pl. Hol találom a metrómegállót, Mennyibe kerül ez, az, amaz, Merre van a mosdó, stb.).
Ha nem tudod megvenni, akkor adj egy címet és elsőbbségi postával kiküldöm Neked. Ha visszajöttél, akkor majd visszaadod.
Szóval, a könyv:
upload_2018-9-25_22-25-54.png
 
Back
Oldal tetejére