• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kompromisszum?570

Hello! Múlt hét vègén elmaradt egy vízcsere. A héten szereztem Micro-t és Valisneria americana Natans-t. Az ingyenes növémyes hirdetést aki látta sejtheti, hogy a bleheri virágszárait
Ezek utàn most vízcserélve, beültetve így néz ki:
B8325E7F-7392-40D9-A836-8322974F54BB.jpeg
908806F9-7841-4AE4-A35A-AF2A93A6F953.jpeg
768EDA84-5967-409A-9EFB-BEA9E8168DFC.jpeg
Ide kerültek a Micro-k
DBDE987D-113A-4BF0-AF1F-FB51354D81F9.jpeg

Valamit nem jól csináltam a vízcserénélnmert az Amano-k között van aki sokkolódott... soha nem volt még ilyenem
 
Aztaaaa, a lótusz elég brutális lett!! A microsorum jól fog mutatni, ha bebokrosodik...
A lótuszra is igaz a mondás, hogy minden kiskutya szép :)
Hihetetlen mekkorát nőtt. Tetszik nagyon. Az átültetés megviselte mert a gyökerét levágtam. Azóta pár levelet eldobott, meg 3-4 levelét én is levágtam
Minden Bleherik anyja most is nyom egy új virágszárat... és ma vettem le róla 4-et
Az anubiasok pedig továbbra is betegeskednek a levélnyél rothadással...
 
Sziasztok!

elnézést a nagy szünetért, de ugye munka, tavasz. És nekem a gyümölcstermesztős munka miatt duplán tavasz :)

Mai rendezgetés után
BCCE94B9-741A-4E46-809F-D8D2A7B0854F.jpeg
Tettem ma be három Mátrában gyűjtött követ. Fogok még hozni mert jól néznek ki benne szerintem

A Lótuszt és a Bleherit egyelni kell sűrűn. A moha a középső fán szépen megnőtt. A Rotala rossz helyen...
Sajnos a nanáim még mindig lombhullatók. A microsorumok nagyon lassan fejlődnek. Bolbitis is ma került a helyére eddig szégyenszemre egy kosárban tengődött. Buce-k szépen növekednek a Lotus árnyékában.
és mindez még mindig a gyenge fénnyel, de úgy látszik ezek a növények bírják.
A háttér növényeken fogok még àllítani valamit
 
Sziasztok!
Ezer éve (hónapok óta) nem írtam semmit. Mai állapot vízcsere után...kicsit még zavaros
Zen akvarisztika :), azaz nem parázok semmin. A növények nőnek, alga vagyogat, de semmi vészes. Az anubiasaim levéltő rohadása is abbamaradt
Halállomány változatlan
A tavaszi fafelhalmozás egyelőre nem hasznosult
Jön a tel, lehet többet fogok jelentkezni584594C8-7535-4921-8A75-40A81507CD95.jpeg
 
Back
Oldal tetejére