• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

Annyit nekem mondtak a srácok vagy 2 hónapja, hogy nem csak egy hely lesz. Szóval az is lehet, hogy 2018-ban 2 is nyillik, de ezt nem mondták ki. Lehet, hogy egy 2018-ban egy másik 2019-ben.

Igazából belegondolva, nekem jó volt, hogy Csepelről 15 perc, de csak hétvégén. Hétköznap munkából azaz a 14. kerből képtelenség volt kijutni. Ha BP-en lesz talán jobban megközelíthető munka után.

Nyitvatartásiról lehet kérdezni? Semmi tolakodást nem akarok, csak ami publikus. 18:00-ig nyitva lesz azaz munka után még odaér az ember? Legalább egy héten egyszer?
 
Aki már tudja a címet, az gondolom tudja a dolgát is (ha nem: privit írni nekem az új címmel).

Egyébként meg ha valakik, akkor ti megérdemlitek a prosperitást. Hajrá!
(Jelzem pénteken szétfagyott a kezem dekorválogatás közben. :p )
 
Csak úgy mondom, hogy a szórólapon egyébként szerepel az új cím, aki az üzletben jár vagy csomagot kap, már tudni fogja :)
Szóval a lelkes rajongók nem tudhatják, aki szerencsés volt és húzott egyet a szórólapokból az meg igen. :( Én is voltam kint, de a tömeg miatt nem vettem észre.
Ha viszont publikus akkor nem lehetne mégis elmondani? :D
 
Szóval a lelkes rajongók nem tudhatják, aki szerencsés volt és húzott egyet a szórólapokból az meg igen. :( Én is voltam kint, de a tömeg miatt nem vettem észre.
Ha viszont publikus akkor nem lehetne mégis elmondani? :D
nem voltál figyelmetlen, szórólap ma került ki ;) ennyi titokzatosság meg kell :)
 
Senki semmiről nincs lekésve. Amikor már látjuk a végét a költözésnek és van egy hozzávetőleges nyitási időpont, minden info publikus lesz.

Addig továbbra is fotók, vidik lesznek a topikban.
Azt hiszem innen át is mozgatom a bolti posztokat egy másikba :)
 
Remélem nem költöztök túl messzire, tök jó volt, hogy az M7-esről lejőve alig 5 percet kellett menni Törökbálinton. Budaörsről is egy köpés volt.
Persze ha a város másik felén lesz, akkor is megoldom majd valahogy! :D
 
vagy csak írjátok ki az info-kat a nagy titkolózás helyett és nem kell topic-ot csinálni...
Kicsit már a nagy hűhó semmiért van itt. Minek kell előre belengetni a dolgot, ha utána meg jön a nagy nem mondjuk el... főleg ha még szórólapoztok is a boltban.
 
vagy csak írjátok ki az info-kat a nagy titkolózás helyett és nem kell topic-ot csinálni...
Kicsit már a nagy hűhó semmiért van itt. Minek kell előre belengetni a dolgot, ha utána meg jön a nagy nem mondjuk el... főleg ha még szórólapoztok is a boltban.
Kár ezzel elrontani a játékot kolléga. Az ország egyik legjobb boltjának és a mögötte lévő csapatnak szerintem jár annyi, hogy mi, akikért dolgoznak türelmesek vagyunk velük szemben. Biztos patent lesz a hely, én ettől nem félek, hisz a színvonal igen magas és egészen biztos, hogy a fejlődés jegyében most is csavarnak egyet a dolgokon.
 
igazából se titeket nem értelek meg ezzel a 'játékkal', se azokat akik bele akarnak halni abba hogy vajon hova költöztök... messzebb nem nagyon tudtok már menni (ha meg igen, akkor is marad a netes rendelés lehetősége).
 
Back
Oldal tetejére