• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

És kicsit az új akváriumokról is.....

A két nagy ami az emeleten volt változatlan technikával megy. Illetve a nagy 180-as is Solar RGB-t kap.

Érkezik 4db 120x45x45-ös akvárium. Ezek felett is Solar RGB lesz.
Szűrésnek mindegyik alá 1-1 2080-as kerül.

Így hosszú évek után a 2080-as szűrők lesznek többségben.

A 60-as bemutatók az aktuális LED világítással mennek majd. Aquasky G, Twinstar.
Szűrésben Super Jet mindhárom 60-as alatt.

Lesz két sziget amin dolgozunk. 90x90x45. Ezeken más szűrést próbálunk majd. Alsópolcos és fúrt külső szűrős megoldás lesz.

A növénytankok felett változatlanul a bevált ATI lóg majd.

Maradunk az erős megvilágítású vonalon.
És úgy látom a vásárlók is menő LED paneleket kapnak :D
 
Miközben az egyik hely épül, a másikat szétszereljük lassan.

Az emelet már csak nyomaiban tartalmaz GA-t

View attachment 51955
Hát majdnem felmentem ma. Elindultam felfele mikor eszemebe jutott, hogy
- de hát nincs is lezárva
- "de Viktor azt mondta nem szabad"
- lehet ott áll az ajtó mögött?

S inkább visszafordultam, s nem mertem benyitni, de jobb is.

S fogadjunk nem csináltatok videót a 650-ről mielőtt szétszedtétek. :(
 
Hogy áll a rombolás törökbálinton?
Elfogy lassan a GA csomagom, vennem kell azonnal. :(
Mehetek még, vagy már csak bombatölcsér és porfelhő fogadna? :D
 
Hogy áll a rombolás törökbálinton?
Elfogy lassan a GA csomagom, vennem kell azonnal. :(
Mehetek még, vagy már csak bombatölcsér és porfelhő fogadna? :D

Április 21-igterveink szerint még működik a Törökbálinti bolt.
Ha csúszunk, lehet picit tovább is. De április utolsó hetére bezárunk és költözünk, ha az új helyen minden feltétel adott.

Emiatt lesz egy 1 hetes leállás amikor bolt és kiszállítás is szünetel.

Addig viszont várunk mindenkit Törökbálinton :)
 
Április 21-igterveink szerint még működik a Törökbálinti bolt.
Ha csúszunk, lehet picit tovább is. De április utolsó hetére bezárunk és költözünk, ha az új helyen minden feltétel adott.

Emiatt lesz egy 1 hetes leállás amikor bolt és kiszállítás is szünetel.

Addig viszont várunk mindenkit Törökbálinton :)
Hurrá! A növényeim tapsikolnak örömükben. :D
 
Az emeletbol ennyi maradt csak. View attachment 52739
Azért kicsit rossz így látni... :) Nagyon hangulatosra sikerült a magyar akvakertészet bölcsője. Nagyon szerettem a törökbálinti bemutatótermet, de szerintem mindenkit sok kellemes emlék fűz hozzá. Igazi közösségi helyet varázsoltatok belőle. Szerintem többségünk ott rakta össze a kertben az első növényes hardscape-jeit a rozsdás 60-as keretben, nagyon hasznos workshopokon vehettünk részt, stb. Remélem ugyanilyen íven folytatódik a történet majd az új helyen (y)
 
Ennyi jót hallva, tűkön ülve várom az új helyet. Még nem jártam GA-nál és egyre kíváncsibbá tesztek! :D

(Na meg az utóbbi 3 hétben venni akartam zöldsávos törperazbórát, sakura garnélát, jávai mohát, süncsigát, törpe szívóharcsát, tengeri sót... és egyik se volt helyileg. Egyszerűen nem értem hogyan és mivel lehet telepakolni egy üzletet úgy, hogy közben semmi sincs.)
 
Ennyi jót hallva, tűkön ülve várom az új helyet. Még nem jártam GA-nál és egyre kíváncsibbá tesztek! :D

(Na meg az utóbbi 3 hétben venni akartam zöldsávos törperazbórát, sakura garnélát, jávai mohát, süncsigát, törpe szívóharcsát, tengeri sót... és egyik se volt helyileg. Egyszerűen nem értem hogyan és mivel lehet telepakolni egy üzletet úgy, hogy közben semmi sincs.)

Hát szépen tele lehet pakolni egy boltot, tartós növényekkel amik akár hónapokig elvannak tápanyag és nyírás nélkül, a biztonság kedvéért azért ezeket műanyagból készítik. Akkor a gyakorlottabbaknak, akik szeretik a kihívást tartanak mocsári növényeket, amiket vízi növényekként, árulnak hátha náluk esetleg meglesz az áttörés és véletlenül megmaradnak. Ezen két kategóriájú akvakertészeknek, csak azért hogy szebb legyen a növényzetük árulnak még valami növénytápot, amin van valami növény fényképe, akkor ez biztos jó! Ja és ez mind eldugva a hörcsögök, és a kutyatápok között. :)
 
Kis helyzetjelentes.

Regi falak eltuntek, uj falak a helyukon. Padloburkolat kesz, villanyszereles a finishben. Festesi munkak elkezdodtek, hamarosan az irodak parkettazasa is meglesz. Butorok, polcrendszerek, akvariumok gyartasban. Ha minden igaz aprilis kozepetol koltozheto a hely es a terv szerint majus elejen nyitunk.
 
Jól meozzátok le a gipszkartonozást, glettelést, csiszolást, festést. Cimbi most dobhat ki az ablakon egy 1,5 millás festést. Súrlófénynél, de mondjuk rengeteg helyen szabad szemmel is látszsnak a nyomok, illedztések, stb. Tiszta ideg.
 
Bekukkantottam hogy haladunk.... :)

Most minden szép világos kezd lenni. Úgyhogy a héten nekiesnek a sötét festésnek.... :) :)

Bemutatóterem.

MK7A5096.jpg

Bemutatóból a bejárat felé nézve. Az épület másik oldalán a bolt. bejárattal szemben a recepció/kassza.
Ide kerül majd egy pár ezer liter akvárium állítólag néhány héten belül :)

MK7A5101.jpg

Hátul a sötétben a halas, dekoros rész. Balra iroda és mellékhelység. Jobbra kis kert.

MK7A5116.jpg

halas dekorosból visszafele sétálva. Hosszú folyósó a bemutatóterem. Itt a falon lesznek a 60-as akváriumok az ajtó után.

MK7A5130.jpg

Üdvözlünk mindenkit innen a pultból. Balra valami ücsörgős várós rész és még valami... és ahol a kábel lóg ki a földből valami henger akvárium lesz. Hasonló mint ez itt ni: https://www.instagram.com/p/BcnSei6B7Kr/?taken-by=greenaquashop

Az üvegajtón túl ügyfél parkolók. Autóból kilépve 5 lépés és csodaország :)

MK7A5150.jpg

Míg ezt a sétát megtettem a fekete cipőm fehér lett.... :) szóval por még van dögivel :)

Ketyeg az óra..... remélem minden elkészül időben :)
 
Bekukkantottam hogy haladunk.... :)

Most minden szép világos kezd lenni. Úgyhogy a héten nekiesnek a sötét festésnek.... :) :)

Bemutatóterem.

View attachment 53017

Bemutatóból a bejárat felé nézve. Az épület másik oldalán a bolt. bejárattal szemben a recepció/kassza.
Ide kerül majd egy pár ezer liter akvárium állítólag néhány héten belül :)

View attachment 53018

Hátul a sötétben a halas, dekoros rész. Balra iroda és mellékhelység. Jobbra kis kert.

View attachment 53019

halas dekorosból visszafele sétálva. Hosszú folyósó a bemutatóterem. Itt a falon lesznek a 60-as akváriumok az ajtó után.

View attachment 53020

Üdvözlünk mindenkit innen a pultból. Balra valami ücsörgős várós rész és még valami... és ahol a kábel lóg ki a földből valami henger akvárium lesz. Hasonló mint ez itt ni: https://www.instagram.com/p/BcnSei6B7Kr/?taken-by=greenaquashop

Az üvegajtón túl ügyfél parkolók. Autóból kilépve 5 lépés és csodaország :)

View attachment 53021

Míg ezt a sétát megtettem a fekete cipőm fehér lett.... :) szóval por még van dögivel :)

Ketyeg az óra..... remélem minden elkészül időben :)
Tudtam, hogy ott kellene villanyt szerelnem.
Az a Green Aqua feliratos pulcsi tuti járt a melósoknak... :D
De a lényeg, csak most érzékelem először a bót méreteit. Mint egy irodaház. (y)
 
Back
Oldal tetejére