• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Green Aqua - fotó és videó - 2020-2024

A 100 az már elég frankó (y)
Gábor is biztos örül neki :)

Persze, ennek tényleg kell hely is, de mondom hogy nem rátok gondoltam. Tényleg. Csak mint optimális lehetőség.
Az ilyen dobogó - mint a fotón - valóban deminimalizálja (Kazinczy lettem) a látványt, de egy egybefüggő sziget talán nem.

A középső akváriumot ismerem a netről, nem is tudtam hogy a tiétek (y) (vagy lehet mégis, már nem is tudom, elbizonytalanodtam :) )
 
Utoljára módosított:
Kreatív ötlet (y) De félek, hogy ahol kihúzható, ott felette nem lenne biztonságban öt-hatszáz kiló rápakolva :)
Van az a tartó szerkezet, ami kibírná 2 m távolságba a 5000kg is, mint pl. a i gerenda vagy sín. Közzé pont be tudna csúszni egy kerekes dobogó.:);)
 
Ezek szerint hála égnek tartjátok az ütemtervet.:D
Szabály szerint min. 15 nappal a szabadság előtt jelezni kell az igényt a főninek, már pedig nekem a nyitáson mindenképp ott kell lennem, szóval hajrá, csak igy tovább!:)
 
Közben folyamatosan haladnak a munkálatok... villany, festés előkészítés, riasztós cuccok.
A bútoraink gyártásban. Az akváriumokat most kezdik gyártani. Jó lenne már április közepén akváriumokat építeni....

Bemutatóterem részlet.

Balra, szembe jobb szélen akváriumok. Közötte le lehet csüccsenni beszippantani majd a jóságot :)
Most épp a növénytankokban állok :)

Hátul a folyósó végén dekor menyország és halas/garnélás polcok.

MK7A4791.jpg

Folyósón hátra a dekoros / halas részhez. Jobb oldalon 60-as akváriumok és ha egyszer jut rá idő és energia, akkor a kis kert.


MK7A4794.jpg

Ez a rész lesz a halas / garnélás kínálat jobb oldalon (kép levégva) dekorok és legóasztal.

MK7A4804.jpg

A bolti részen még ki kell vennünk egy falat, de a tárgyaló szemben már kezd alakulni.

MK7A4809.jpg

Ő a főbejárat balra. A kép jobb oldalán a recepció lesz. Szemben a bemutatóterem. Most a bolti részről nézek át az akváriumok felé.

Ide terveztünk a bejárathoz egy kör alakú displayt.

MK7A4813.jpg

Itt tartunk jelenleg. Következőre már remélem festve és a menyezetet burkolva jelentkezem.


Közben Törökbálinton az emelet már elesett. Ez már nem látogatható. A bútorok átfújásra mennek.
A nagy monstrum üvegeket políroztatjuk.

A bolt lenti része azért még üzemel :)
 
És kicsit az új akváriumokról is.....

A két nagy ami az emeleten volt változatlan technikával megy. Illetve a nagy 180-as is Solar RGB-t kap.

Érkezik 4db 120x45x45-ös akvárium. Ezek felett is Solar RGB lesz.
Szűrésnek mindegyik alá 1-1 2080-as kerül.

Így hosszú évek után a 2080-as szűrők lesznek többségben.

A 60-as bemutatók az aktuális LED világítással mennek majd. Aquasky G, Twinstar.
Szűrésben Super Jet mindhárom 60-as alatt.

Lesz két sziget amin dolgozunk. 90x90x45. Ezeken más szűrést próbálunk majd. Alsópolcos és fúrt külső szűrős megoldás lesz.

A növénytankok felett változatlanul a bevált ATI lóg majd.

Maradunk az erős megvilágítású vonalon.
 
És kicsit az új akváriumokról is.....

A két nagy ami az emeleten volt változatlan technikával megy. Illetve a nagy 180-as is Solar RGB-t kap.

Érkezik 4db 120x45x45-ös akvárium. Ezek felett is Solar RGB lesz.
Szűrésnek mindegyik alá 1-1 2080-as kerül.

Így hosszú évek után a 2080-as szűrők lesznek többségben.

A 60-as bemutatók az aktuális LED világítással mennek majd. Aquasky G, Twinstar.
Szűrésben Super Jet mindhárom 60-as alatt.

Lesz két sziget amin dolgozunk. 90x90x45. Ezeken más szűrést próbálunk majd. Alsópolcos és fúrt külső szűrős megoldás lesz.

A növénytankok felett változatlanul a bevált ATI lóg majd.

Maradunk az erős megvilágítású vonalon.

Én sajnálni fogom ha nem kerül 120-as akvárium fölé egy ati lámpa sem.
 
Back
Oldal tetejére