• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Költözés miatti nyitvatartás és rendelés feldolgozás

viktorlantos

Alapító
Admin
FONTOS!!!! A költözés előkészületek az utolsó hetekhez érkeztek.

A költözés hatalmas melóval jár részünkről, ezért terveink szerint 2018. április 23 - 2018. május 1-ig zárva leszünk. Ebben az időben sem kiszállítás, sem személyes átvét, sem bolti vásárlási lehetőség nem lesz!

Májusban már az új helyen kezdünk lesz ami lesz.

Éppen ezért, ha fontos rendelés van, beszerzés, építés, növénytáp, haltáp bármi. Akkor kérjük vedd figyelembe a fenti időpontot és ha lehet még előtte próbáld beszerezni a szükséges cuccokat.

A költözés ideje alatt sem raktárkészlet kérdéssel, rendelés kérdéssel nem fogunk tudni segíteni.
Ha április 21-én zárás után jut eszedbe, hogy neked valami nagyon kell, vagy "hol a rendelésem?", akkor legközelebb májusban foglalkozunk vele.

Nincs teló, nincs chat, nincs odamegyekésátveszem amíg a hónod alatt rohansz az akváriumokkal :)

A költözéssel teljesen offline lesznek a rendelési rendszereink. A webshop üzemel, de néhány napig garantáltan nem lesz összeköttetésben a rendelés feldolgozással. A teljes bolti informatikai rendszerünk költözik, új net, új telefon, új minden.

A telefonjaink elhalgatnak.

Valamilyen formában persze elérhetőek leszünk, de költözés közben semmilyen rendeléssel nem foglalkozunk majd.

Ez egy speciális alkalom. Ilyen remélhetőleg a következő néhány évben nem várható. Hidd el nem csak neked, nekünk is fájni fog :)

Ha tudod előtte intézd el a rendelést, átvételt, ajánlatot, bármit.

Én szóltam..... :)

Köszi a megértést, reméljük minden a terv szerint halad és május első hetében az első bukdácsolós napok után újra gőzerővel toljuk minden platformon amit kell.

PEACE!
 
Szolgálati közlemény!

Holnap utoljára nyitunk ki törökbálinton. Aki tápot stb szeretne, holnap még lehet.
Ma is küldünk ki csomagokat és holnap is csomagolunk. Így neten még ma is lehet rendelni és optimális esetben holnap kiküldésre kerül.

Utána 1 hét fék! A webshop működni fog ebben az időben is. Fogadja a rendeléseket. A kiszállítások és bolti vásárlás május 2-től indul újra.
 
Szolgálati közlemény!

Holnap utoljára nyitunk ki törökbálinton. Aki tápot stb szeretne, holnap még lehet.
Ma is küldünk ki csomagokat és holnap is csomagolunk. Így neten még ma is lehet rendelni és optimális esetben holnap kiküldésre kerül.

Utána 1 hét fék! A webshop működni fog ebben az időben is. Fogadja a rendeléseket. A kiszállítások és bolti vásárlás május 2-től indul újra.

Azért valljátok be, az utolsó ember könnyes szemmel fogja lekapcsolni a villanyt!;)

@Nigro , holnap zárás után kettőtől egy búcsú kolbászsütés?:whistle:
 
@Nigro , holnap zárás után kettőtől egy búcsú kolbászsütés?:whistle:
@Nigro nem mehet sehova!!! Nekem segít barkácsolni. Ma megérkeztek a halas polcok és már ott vannak az akváriumok is. Mivel a költözés nem csak a jelenlegi berendezés és áru átpakolásával jár hanem bővüléssel is így közel 30 új haltartó akváriumot kell üzemképessé tenni. A polcokra világítást szerelni (70 izzó) az akváriumok szűrését kivitelezni, kiépíteni minden akváriumhoz a leengedés és féltöltéshez a rendszert és egy négyteljesítményű levegőrendszer összeszerelését is. Mivel mindent menet közbe találunk ki nem követhetünk el hibát.

Szóval Ati barkács továbbképzésen van.
 
@Nigro nem mehet sehova!!! Nekem segít barkácsolni. Ma megérkeztek a halas polcok és már ott vannak az akváriumok is. Mivel a költözés nem csak a jelenlegi berendezés és áru átpakolásával jár hanem bővüléssel is így közel 30 új haltartó akváriumot kell üzemképessé tenni. A polcokra világítást szerelni (70 izzó) az akváriumok szűrését kivitelezni, kiépíteni minden akváriumhoz a leengedés és féltöltéshez a rendszert és egy négyteljesítményű levegőrendszer összeszerelését is. Mivel mindent menet közbe találunk ki nem követhetünk el hibát.

Szóval Ati barkács továbbképzésen van.


Ez az Matyi, csak kemenyen! :D
 
soha ne bánjátok, szép volt, jó volt, sokaknak sok szép emlék, sajnos én viszonylag későn csatlakoztam és sok dologról lemaradtam, de majd az új helyen résen leszek :D még szebb, sikeresebb üzlet lesz remélhetőleg :) (amit fentebb írtam komolyan gondoltam, szükség van segítségre tényleg szóljatok, nem várok érte semmilyen ellenszolgáltatást )
 
Back
Oldal tetejére