• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kiskunhalas

stanci

Főkertész
Sziasztok!

A többi régió példáját követve nyitottam ezt a témát, info és növény cserebere stb. céljából.


Kezdeném is a sort, hygrophila pinnatifida-t keresek, bármilyen kis darabka elég lenne.
Cserébe tudok adni egyéb növényeket, privátba írok listát, hogy mim van.
 
Folytatnám a sort, röpke egy év elteltével :)
Egy kevéske hc és stau kellene nékem wabikusa-hoz.
Cserébe tudok adni sört :)
 
Egy maxi adag limnobiummal, meg egy jó nagy marék najas guadalapensissel tudna valaki valamit kezdeni?
Adok hozzá egy marék MC-t és egy kisebb kazal hygrophila polysperma rosanervig-t is.
Van még ilyen-olyan stem is változó mennyiségben;)
 
Keresnék Halason vagy közelében Fontinalis antipyretica-t ,illetve Hydrocotyle tripartita-t.
Szia! Egyelőre nincs jogosultságom az adok -veszekben hozzászólni, ezért itt kérdezném meg. A t5 almatura hirdetés aktuális még?
 
Hátha valakinek jól jön az info: Halason a főúton lévő kisállatkereskedésben nemcsak Oto-t és nanohalakat, hanem már Amano garnélát is lehet kapni! ;)
 
Sziasztok!
Egy átmeneti növénytároló medence megszüntetésre kerül, így megválnék a következő élőlényektől: Anubias nana, Anubias bonsai, Bolbitis, Cryptocoryne Flamingo és kétféle Buce is. Mindegyik bő adag, szép és egészséges. A halak tekintetében kb. 14-16db vegyesen fekete és gyémántneon, 4db narancssárga fiú guppi, 5-6 pandaharcsa és egy palacsinta algázó.
Cserébe rozé, barnasör, óriási tábla csoki jöhet. Akár egyszerre mind:) Írj privit, megegyezünk.
 
Sziasztok! Kiskőrös/Kiskunhalas környékén esetleg lenne valakinek eladó stem növénye?
Előre is köszi!
 
Back
Oldal tetejére