• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Sziasztok!
Ha jól tudom ez a növény talán Hygrophila, de melyik?
Régen volt nekem de annak szélesebb volt a levele, ennek csak kb. 12mm széles
Tudna valaki segíteni?
Köszi!
 

Attachments

  • IMG_20201115_152500.jpg
    IMG_20201115_152500.jpg
    234.6 KB · Megtekintések: 48
Sziasztok!
Segítséget kérnék a két cryptocoryne meghatározásához. Egyszerre vásároltam őket, kb. 2 éve. Az egyik wendtii brown kellene hogy legyen, a másik pedig willisii (a kereskedő szerint). Szerintem a jobb oldali a wendtii brown, de a másikat tekintve elbizonytalanodtam, mert az általam talált képeken a willisii nagyon nem így néz ki.
 

Attachments

  • DSC00176.JPG
    DSC00176.JPG
    516.5 KB · Megtekintések: 56
Sziasztok!
Segítséget kérnék a két cryptocoryne meghatározásához. Egyszerre vásároltam őket, kb. 2 éve. Az egyik wendtii brown kellene hogy legyen, a másik pedig willisii (a kereskedő szerint). Szerintem a jobb oldali a wendtii brown, de a másikat tekintve elbizonytalanodtam, mert az általam talált képeken a willisii nagyon nem így néz ki.
mind2 brown
 
Köszönöm a választ. Teljesen eltérő habitusú a kétféle növény. A képen sajnos nem látszik eléggé.
megprobalom megkeresni neked a brownunkat, aminek gyokerebol hajtott egy uj es a levelei elutnek az anyanovenyetol, mert azokat masmilyen vizben hozta
 
Segitsetek légyszi nem emlékszem mi ez pedig én vettem. 😄
IMG_20210110_200415.jpgIMG_20210110_200431.jpg
Tudom szarul néz ki ezért kéne tudnom hogy mi.
 
Back
Oldal tetejére