• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

Szerintem az enyém is ilyen. Echinodorus Rose. Szárat növeszt, amin virágzik, majd új növényeket nevel... Nálam épp a virágzás megy...
Micsoda öröm 😁😁😁
Meg tudnád mutatni, hogy nálad hogyan virágzik?
Valamit tudni kell ilyenkor a gondozásáról?
Gondolom a nagyon nagy leveleket addig most ne vágjam le, amíg ki nem virágzik. Víz alatt marad a virága? Zárt tetős az akva.
 
Micsoda öröm 😁😁😁
Meg tudnád mutatni, hogy nálad hogyan virágzik?
Valamit tudni kell ilyenkor a gondozásáról?
Gondolom a nagyon nagy leveleket addig most ne vágjam le, amíg ki nem virágzik. Víz alatt marad a virága? Zárt tetős az akva.
Abszolút sikernek könyvelem el az echinodorus virágzást. Pár hónapja a bleheri "csak" növényeket "gyártott", most a rose hozza a virágokat, sőt, egy új szár is növöget...
View attachment 148331
View attachment 148332
Én semmi különlegeset nem teszek vele, ugyanúgy ritkítom a leveleit is. Zárt akváriumban nem tudom mi fog történni...
 
Én semmi különlegeset nem teszek vele, ugyanúgy ritkítom a leveleit is. Zárt akváriumban nem tudom mi fog történni...
Emiatt simán kívágom a Juwel Rio 240-es műanyag tetőt. A virágnak gondolom kell majd külön fény. Vagy lehet elég lesz neki ha világos a nappali ?
 
Back
Oldal tetejére