• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kis növényhatározó, avagy mi ez a növény?

SMAdrián

VIP kertész
Akarni kell, hogy életben maradjon. Akkor tuti kinyiffan. Amióta nem érdekel, hogy mi lesz a bolbitissel, vagy éppen a ludwigiával, mindkettő él és virul. Most hétvégén vettem észre, hogy a bolbitis totál benőtte a hátsó sarkot, előtte hetente nézegettem, algátlanítottam, de mindig visszahaltak a levelei, vagy épp algacsomók nőttek rajta. Most gyönyörű, üde zöld az egész bokor. A ludwigiával tavaly nyár óta próbálkozok, mint "lowtechben működő piros növény", hát nekem sose működött. Most az utolsó 1-2 szálat beültettem középre, még az egyik faág is rálógott, de kihajtott alóla, és növekszik....
És mi van a mohával, amit adtam? Kinyírtad?:)

Meskó

VIP kertész
És mi van a mohával, amit adtam? Kinyírtad?:)
Nem, szerencsére. :D Éldegél, és növekedést is látok, de valami határozottan nem tetszik neki (vagy így nő). Vékony indát növesztett, és azon kicsi elágazások vannak. Ha mázlim van, akkor azok levélkezdemények, ha nem, akkor valamilyen hiánytünete van. Párásítok neki, fényt is kap, de lehet, hogy melege van. Viszont a hideg szobában meg fény nem lenne....

Oldal tetejére