• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

Sziasztok az aki élére a végső stádiumot hétvégén elkészítjük a verseny fotót a tápozással nagyon megvagyok elégedve hiszen kb egy hónappal hamarabb kész lett az aki mint ahogy én gondoltam és szépen be nyírtam hogy ne mondjátok hogy kócos.
 
Az a bajom, hogy a beégett háttér és a kék sarok a 70%-át ellopja az élménynek. Pedig van itt élmény dögivel. Visszatekerve a képedig között nekem az a háttér tetszett a legjobban ahol a 4 táp palack benne van a képben. Ott a kék háttér felér a fa magasságáig és csak aztán fehéredik ki. az nagyon menő. Valamint simán megpróbálkoznék egy nyomtatott naplementével a háttérben.
Meglepett, hogy voltak elég magas pontszámúak ahol nyomtatott dzsungel volt a háttérben, na persze az akvárium is szép volt.

Lehet betennék nyomtatva szűkülő falakat, amik a távolba összeérnek. S persze az összes megy a kukába ha szarul néz ki.
 
Bár egyre több az apró részlet, nekem még mindig a hatalmas hátsó orom a kedvencem :love:
A halak viselkedéséről érdeklődnék. Áttértek erre az alul-úszunk szokásra, vagy csak épp most jött ki így a lépés? Versenyfotóra - ha lehet - én még mindig inkább fentre terelném majd őket, bár a csapat egységessége kétségtelenül jól mutat mindenütt.
 
Utoljára módosított:
Ez nem a versenyfotó:Dha megállitom a szűrést akkor szépen úsznak(y)
Háttér hát azt nem szeretnék az gicss,vagy tovább épitem vagy kezdem a másik skapét tervek kész lendület meg van,és van egy frankó sponzorom(y)NEM TITOK Green Aqua:)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére