• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

meg csináltam a kövezést alul szerintem jól áll neki ez a fekete törött bazalt mi a véleményetek
Szerintem is frankó. Ez a középső rész (az új kis kövek méretarányos elhelyezése és a hátsó orom) mutatja meg igazán az akvárium mélységét. Ez sajnos nem annyira jellemző a szélső - növényesített - sziklákra (mert még mindig sok a növény?), de az összkép szuper. Középen a hátsó vízfelszínig érő szikla/hegy a kedvenc részletem. (y) :notworthy:
 
Szia Béla!

Megint fantasztikusat alkottál!
Nagyon tetszik a kövesítés!
Egyedül az előéri jobb oldalon lévő gyökérkomplexum tűnik soknak (ahogyan a bal oldalon is korábban, az most már kevésbé feltűnő), abból párat kitakarhatnál valami növénnyel!

A.ttila
 
Lenyűgöző a scape. De a növényzet se kutyafitty. Mivel eteted hogy ilyen összefüggő óriási mennyiség alga mentesen. Gondolom nem szalonnával, bár ki tudja?:shifty:
 
Valahogy nem szeretem dugdosni nincs értelme szerintem:)pont most nézegettem az inspirációs képeket amiket küldtél,de az még várat magára
 
Középen egy picit talán steril egy a sziklafolyam. Egész pici köveket mellé lehetne tenni a nagy daraboknak. De csak úgy mutatóba.
 
Sajnos ez telós fotó :banghead:nem látszanak jól a részletek vannak pici kövek de tervezek még pár letört ágat az hátha jobban ki emeli még az egészet:)messze még a vége;)
 
Csatlakozok az előttem szólókhoz, megint szépet rittyentettél, és a finomítások egyre jobban dobnak a térhatáson is. Gratulálok!
Beledumcsizásom csak annyi lenne, hogy elkelne bele pár nagyobb levelű növény, plusz van hal ötletem is. Pár márvány szekerce lazac még vadabbá tenné a látványt. Kíváncsi vagyok ehhez képest milyen irányba fogod fejleszteni a szképet, biztos teszel bele még pár svédcsavart.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére