• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes King Kong

Molnár Béla

Főkertész
Elinditom az új naplót az aki mérete 120x70x55
világitás 2x70whqi két szélen középen 1db 150w hqi
szűrés 200l szúrő aki 60l szűrö közeg szivacs ,perlon ,Seachem Purigen fél kiló:)hátha kell akkor kell;)
Nagynyomású co2 reaktorral beoldva.
növények minden ami kicsi:ROFLMAO:főleg mohák
Az inspirációt Jopet barátom küldte,ezúton is köszi;)megpróbálok valami brutálist össze hozni remélem sikerülni fog drukkoljatok:D
king_kong_ilhafilme-1100x622.jpg
 
Verseny akvárium lesz? Remélem azért megosztod velünk a részleteket majd az építésről mert szerintem sokan tanulnánk belőle. Sok sikert.
 
Igen mindenképpen az lesz mert az Apest akartam én a jövő évi IAPLCRE de úgy gondoltam hogy csak két versenyen inditom ha viszont a HACon szerepel akkor nem tudom inditani jövőre a vb én.
Igy aztán ezt inditom az IAPLCén részletek lesznek persze de ezt azért nagy dobásnak csinálnám ha össze jön;)
 
Pont emiatt kérdeztem. Akkor megint sokat kell várni mire látható lesz az egész. :) Na sebaj, kivárjuk. Vagy ha esetleg nem felejted el és nem 1000000% top secret akkor akár privátban megnézném az építés technikai részét. :barefoot:
 
S ilyenkor nem lehet feltenni egy félig kész képet sem? Vízzel feltöltés előttit?

Mire kinőnek a növények úgyis teljesen más lesz.

70 centi magas vagy mély? Ha magasság akkor ez nem ront a világításon?
 
Az építés részleteit ne mutasd senkinek! Max mond el hogy hátra tettél egy itongot. Azt befedted kátránypapírral. Utánna... Egyébként mindegy, úgyse tudunk utánozni mesteúr
 
Bélát olyannak képzelem mint Munkácsyt. Neki áll egy monumentálisnak..... kész van. Nem is tesz bele halat - arra van másik 3 akvája, lefotózza és már szedi is szét mert már 5 skape van a fejében és gyorsabban jönnek az ötletek mint ahogy beérik egy kész akva. Munkácsy is rengeteg festményét lekaparta, merthogy a vászon pénz és arra festet újat.
 
Bélát olyannak képzelem mint Munkácsyt. Neki áll egy monumentálisnak..... kész van. Nem is tesz bele halat - arra van másik 3 akvája, lefotózza és már szedi is szét mert már 5 skape van a fejében és gyorsabban jönnek az ötletek mint ahogy beérik egy kész akva. Munkácsy is rengeteg festményét lekaparta, merthogy a vászon pénz és arra festet újat.
Ja, de ő nem fotózta le.
 
Bélát olyannak képzelem mint Munkácsyt. Neki áll egy monumentálisnak..... kész van. Nem is tesz bele halat - arra van másik 3 akvája, lefotózza és már szedi is szét mert már 5 skape van a fejében és gyorsabban jönnek az ötletek mint ahogy beérik egy kész akva. Munkácsy is rengeteg festményét lekaparta, merthogy a vászon pénz és arra festet újat.
Ja..., es mar ott is lapulnak a szüröanyagok beoltasra az akva közepen...egy masik akvariumhoz...:D
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére