• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kicsi sziklás

Először az ámított el, milyen szépen összeállítottad az akvát, most meg azon, milyen ügyesen forgatod az ollót. (y)
Az a meglapuló bordó növény csak nem a szörföző A. reneckii mini? :eek:
 
Először az ámított el, milyen szépen összeállítottad az akvát, most meg azon, milyen ügyesen forgatod az ollót. (y)
Az a meglapuló bordó növény csak nem a szörföző A. reneckii mini? :eek:
Bizony hogy az. Ilyen színűnek low tech-be nem láttam. Így képen nem jön át, de a levél fonákja sötét rózsaszín-lilás.
 
Bizony hogy az. Ilyen színűnek low tech-be nem láttam. Így képen nem jön át, de a levél fonákja sötét rózsaszín-lilás.
Tudod, hogy egy tő sunyin elbújt, így ha szeretnéd, szívesen Neked adom. :) Már CO2 edzett. ;)
 
Még a múlt heti metszésből most válogattam ki a növényeket. Megpróbálkozom még egyszer egy wabi tál készítésével. A hétvégén az Ikeában szuper kis üveg tálat vettem hozzá. Került bele Staurogyne repens, Marsilea hirsuta, Ludwigia palustris, Monte carlo, Rotala bonsai.
20181015_212537.jpg received_403988640135630.jpeg received_464434087381499.jpeg

Ugyan még messze a tavasz, de ezt megláttam, megpróbálkozom vele.
received_190344725184954.jpeg

Őket pedig egy vegyes állatos boltban fotóztam le. Barlangi vaklazacok. Meglepődtem, mert azt hittem ezek kicsi halak, de meglepően nagyok voltak.
20181013_183131.jpg 20181013_183133.jpg 20181013_183118.jpg
 
A kicsiben elértem amit akartam. Van még 3 akváriumom amivel foglalkozhatok. Ezzel nem volt sok probléma. Most jöhet a 112 literes átalakítása ehhez hasonlóvá. Valószínű csak jövő év elején lesz belőle valami, mert még meg kell vennem hozzá pár dolgot, egyszerre nem megy.
 
A kicsiben elértem amit akartam. Van még 3 akváriumom amivel foglalkozhatok. Ezzel nem volt sok probléma. Most jöhet a 112 literes átalakítása ehhez hasonlóvá. Valószínű csak jövő év elején lesz belőle valami, mert még meg kell vennem hozzá pár dolgot, egyszerre nem megy.

Éjfélig a növényekre -20%, minden egyébre -10% kedvezmény van online vásárlással a GA-ban, én meg segítek neked hazafuvarozni!;)
 
Éjfélig a növényekre -20%, minden egyébre -10% kedvezmény van online vásárlással a GA-ban, én meg segítek neked hazafuvarozni!;)
Köszi szépen. Nagyon rendes vagy. Sok minden fog majd kelleni. Részletekben tudom majd csak megvenni. 2*9l aljzat+Dragon kő. A kövek miatt biztos fogok majd szólni, azt nem fogom tudni elhozni kézben, az biztos.
 
Back
Oldal tetejére