• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kici Kínai vagyok ész hamiszítok

viktorlantos

Alapító
Admin
Mindig érdekes látni, meddig mennek el ebben az elkefélt országban. Egyrészről totális diktatura és mindennemű korlátozás nehogy a külvilág is belásson a dolgaikba, másrészről a szabványok, termékek folyamatos koppintása.

Az ADA oldalán találtam ezt a gyöngyszemet. Kici Kínai nem volt rest a termék kinézetén kívűl a csomagolást a csomagolás színeit és formáját, az ADA betűkészletét is lecsóreszolta. Hogy aztán mint ADA termék adja el a népnek....

copy_vu1.jpg


copy_vu2.jpg


Az eredeti közlemény: News ||| ADA Nature Aquarium - Aqua Design Amano Co., Ltd
 
(n)

Úgy látom, hogy akkor nem csak a fotós és modellezös berkekben találhatók ilyen "finomságok". A Captron német elektronikai cég perelte régebben a kínai "riválist" (hahahaha rivális), akik egy az egyben ellopták a "HeliCommand" helistabilizáló autopilot progit meg algoritmust és a saját köntösükbe bújtatava, átbrendelve dobták piacra. Itt kint azóta tilos is a kínai verzió forgalomba hozatala. De egy másik gyöngyszem is akad a fotózás szerelmeseinek! :D Így kell vakut másolni!

7995872504_8ac8a0408d.jpg


7995865597_91b4ebb654.jpg


Szóval necc!
 
Újabb gyöngyszem! (n)

Introducing China’s Zophone i5

Want an iPhone 5 but can’t afford one? There’s always an alternative solution to your problem — that is, if you can accept using fake gadgets.
Let me introduce the Zophone i5!

Introducing China’s Zophone i5

8190663727_c58e20ce4c_z.jpg
 
Egyszer talán csak megéljük, hogy nem egy ilyen országban készülnek majd a termékek. Akkor hamisítani sem lesz ilyen egyszerű.
 
Egyszer talán csak megéljük, hogy nem egy ilyen országban készülnek majd a termékek. Akkor hamisítani sem lesz ilyen egyszerű.
Hááááát arra nem sok esély van manapság..............és sokszor a hamisítvány előbb megjelenik mint az eredeti, ráadásul az eredeti teljesen ugyanúgy néz ki mint a hamisítvány :confused:---------vagy mi
 
Engem inkább az döbbent meg,hogy a kínai nem vesz olyan terméket,ami Kínában készült..szerintem ez kicsit rossz reklám! :D
 
Engem inkább az döbbent meg,hogy a kínai nem vesz olyan terméket,ami Kínában készült..szerintem ez kicsit rossz reklám! :D
Persze, mert ők is tudják, ki gyárt minőséget, csak ugyanakkor tisztába vannak azzal, hogy mindig van, akit az alacsony ár "megfog"...
Mindig van, aki abban bízik, hogy két olcsó termék több ideig tart, mint egy drága termék...lényeges pénztakarítás mellett?!
 
Back
Oldal tetejére