• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Ki ez? Kis garnéla határozó...

ennyi idő után igazán elárulhatnád :) csak egy amatőr tipp részemről: stripes, nagyon kevés csíkkal?
hát voltak vele kapcsolatban kétségeim azért is raktam fel ide... de babaulti green kellett hogy legyen.
Nem is a színe miatt volt kétségem, hanem inkább hogy a formája inkább stripes volt, de méretben inkább green.
Ahonnan vettem ott meg eléggé keverték a különböző babaulti fajokat.
Sajnos nem vagyok szerencsés a green-ekkel úgyhogy már ez a garnéla is az enyészeté lett időközben :(
 
Halihó!
A nagyjából 60, vagy még több fős csapatom két tagjára lennék kíváncsi, pontosabban a genetikai miértre, hogy hogyan lett a cserkó és vadas garnélák keverékéből ez a kék tünemény. A fotó talán nem adja vissza, de nagyon élénk, irizáló kékben pompázik, egyedül ő. A farka vége fekete.
A másik, fiatalabb aróságból több is van, talán 4-5. Ők nem teljesen átlátszóak, inkább tejfehérek, a tarkón egy pici piros vagy fekete folttal.
Sok-sok generáció él az akváriumban, alig van két egyforma, de ennyire kék garnira nem számítottam.
 

Attachments

  • 20220515_214553.jpg
    20220515_214553.jpg
    {memory} MB · Megtekintések: 23
  • 20220515_214638.jpg
    20220515_214638.jpg
    206.1 KB · Megtekintések: 22
Back
Oldal tetejére