• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Wabi Kusa Khlórisz kertje

A történet. Édesapámnak most lesz a 70. születésnapja. Mivel világ életében nőgyógyászként dolgozott a rombusz alak nem véletlen a kövek elrendezésében. És ugye ebbe a naplóba is tökéletesen beleillik az üveg, ha már Khlórisz kertjéről beszélünk. Szóval fogadjátok szeretettel a húsevő vaginát:

89E6B3E3-76DD-404B-8D7F-BF4D02D6D572.jpeg
No jó, még be kell nőnie a növényeknek... :ROFLMAO:
 
Az újabb pici üveg egész érdekesen alakult. Először a közepét leszámítva minden kipusztult belőle, aztán ilyen lett. Gyakorlatilag nem csináltam vele semmit. Egyszer adtam neki menet közben egy kis vizet.

C75C49C8-1BBA-4740-AF53-632318C9E8C5.jpeg
A régebbi magas viszont egész rosszul alakult az utolsó két hétben. Nem tudom mi változott, de az összes orchidea egyszerre kirohadt. Majd valamit kitalálok mit ültetek a helyükbe.

A2007FC0-1A50-4B9C-8480-841FBD9DDF50.jpeg
 
Nekem is nagyon tetszett a fodorka, de nálam elszáradt pár hét alatt.🙁
Egy kis pirosas ludwigiát nem akarsz tenni a fa bal tövéhez?
 
Nekem is nagyon tetszett a fodorka, de nálam elszáradt pár hét alatt.🙁
Egy kis pirosas ludwigiát nem akarsz tenni a fa bal tövéhez?
Nem lenne nagyon hely neki, és nem is szeretnék jelenleg változtatni semmit. Kifejezetten tetszik benne, hogy szinte semmi törődést nem igényel, mégis dekoratív. Ez egy szép dísze lett a szobának, és nem kell folyamatosan stresszelnem rajta úgy, mint amikor méregdrága orchideák voltak benne.
 
Jó rég nem töltöttem ezekről a wabikról semmit. Alapvetően mind a kettőt megviselte a tél. Túl sok meló nincs velük. A hálószobait kb kéthetente spriccelem, a kicsit meg kéthavonta.

67BB6682-AF83-4867-9AD6-F3E39F9DA085.jpeg

A kicsinek a közepe sajnos elrohadt. Túl sok víz állt benne. Sebaj, majd benövik, vagy frissítem a húsevőket, vagy beteszek egy követ középre.

FDA7F936-5783-46E4-B668-7D529AACB55D.jpeg
 
Jó rég nem töltöttem ezekről a wabikról semmit. Alapvetően mind a kettőt megviselte a tél. Túl sok meló nincs velük. A hálószobait kb kéthetente spriccelem, a kicsit meg kéthavonta.

View attachment 162958

A kicsinek a közepe sajnos elrohadt. Túl sok víz állt benne. Sebaj, majd benövik, vagy frissítem a húsevőket, vagy beteszek egy követ középre.

View attachment 162959
Szerintem marha érdekes. Sok száz (ezer) akváriumot láttam itt az évek alatt, de ez nagyon bejön. Nagyon egyedi. Ha nem írtad volna, hogy a lyuk a középén kipusztult növény miatt van, nem vettem volna észre. Azt hittem volna, direkt így akartad.
Ez egy kerti tó az akváriumban! 👍
Milyen lenne ezt megcsinálni 90x90 cm-es méretben? :unsure: Az ügyesebbek, még pecázhatnának is a közepén...
 
Szerintem marha érdekes. Sok száz (ezer) akváriumot láttam itt az évek alatt, de ez nagyon bejön. Nagyon egyedi. Ha nem írtad volna, hogy a lyuk a középén kipusztult növény miatt van, nem vettem volna észre. Azt hittem volna, direkt így akartad.
Ez egy kerti tó az akváriumban! 👍
Milyen lenne ezt megcsinálni 90x90 cm-es méretben? :unsure: Az ügyesebbek, még pecázhatnának is a közepén...
De hát ez egy wabi kusa. :ROFLMAO: :ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Back
Oldal tetejére