• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Low-tech Kezdő baklövéseim, 125 l

Igen, kicsit túlzásba estem. Nem mertem a DIY csoportba feltenni. Jó ez a Vtac szalag, szép színe van! Most 45%-on megy és durván pezsegnek a növények. 65%-ig vállalható szerintem a hőmérséklete, afölött már kellene valami hűtés. Wifis programozható a cucc, de ez még eléggé béta, nem minden működik, egy jóbarátom készítette a vezérlést. Ez irányítja a hűtőventillátorokat is, de azokat egyelőre nem szereltem fel.
Azert ha dokumentaltad egy osszefoglalot kitehetnel, mert cuki lett. :) Nalunk 150l felett megy 10 sor es 50%on.
 
Azert ha dokumentaltad egy osszefoglalot kitehetnel, mert cuki lett. :) Nalunk 150l felett megy 10 sor es 50%on.
Köszi! De nem vagyok nagy technikai szaki. Megvettem a szalagot és a tápot és felkértem Csanád barátom, hogy legyen már olyan kedves csináljon valami vezérlést. Pont annyit tud amennyire szükségem van: hűtés automatika, átmenetes ki- és bekapcsolás, dimmelés és időzítés. Egy sor hűtőventit lehet kap majd még később. Egyelőre a wifis cucc még küzdelmes, sokszor nem érhető el, de szerencsére a programot tartja szépen. Majd megkérem a kivitelezőt írjon róla, hátha másnak is segítség lenne, amúgyis okoseszközöket fejleszt.
 
Back
Oldal tetejére