• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kerti tó Kerti tó!

Jani 614

VIP kertész
Sziasztok! Mar vagy hat éve felmerült bennem egy kerti tó készitése! Négy éve bele is kezdtem de családi okok miatt vagy idom vagy kedvem nem volt hozza de máig húzódott a dolog! De vagy két hete nekilendultem es remelem hamarosan víz is lesz benne! Méretei;3,6m széles vagy 6m hosszú es cél a 1.8-2m-es mélység! Koi pontyokat akarok bele rakni es egy van is mar egy hordóban! Szegény hat éve benne van!
 
Meg nagyon az elején vagyok de haladok! De aki kubikolt mar az tudja hogy nem könnyű munka! Főleg egyedül! Feltöltése eső vízzel szeretném mert az van bőven!
 
Meg nagyon az elején vagyok de haladok! De aki kubikolt mar az tudja hogy nem könnyű munka! Főleg egyedül! Feltöltése eső vízzel szeretném mert az van bőven!
Hidd el, ha meggondolnád magad, betemetni sokkal könnyebb. :LOL:
Mi ez a sok kerítés? :eek: Egy kis markoló nem fér be oda? Egy ismerősöm fizetett idén egy ilyet, néhány ezerért a gép pár óra alatt megoldotta, ami kézi erővel napokig tartott volna.
 
Hidd el, ha meggondolnád magad, betemetni sokkal könnyebb. :LOL:
Mi ez a sok kerítés? :eek: Egy kis markoló nem fér be oda? Egy ismerősöm fizetett idén egy ilyet, néhány ezerért a gép pár óra alatt megoldotta, ami kézi erővel napokig tartott volna.
így megsprórolja a pénzt a markolón és a konditermen is. Tiszta haszon ;)
 
Jani! Minden elismerésünk, hogy belevágtál egy ekkora munkába!!! Piszok sok meló lesz még vele, de ha elkészül, a csodájára fognak járni! Sok erőt és kitartást kívánunk hozzá! Naplózzad szorgalmasan, nagyon várjuk a képes beszámolókat!
Egyáltalán mivel lehet szűrni egy ekkora tavat?
 
Köszönöm luigi! Szűrésre mar van egy elképzelésem,hogy mindenki jól járjon! Es arra az esetre ha nagyon álgasodna a sok fény miatt is van ötletem mar! Idővel megosztom! Az akik jó tapasztalatokat adott es hasonlóképpen fogok a tóval is eljárni!
 
Sziasztok! Sok teendőm mellett lassan de haladok a tóval! Majdnem kész volt a végleges méret mikor egy felhőszakadásnak köszönhetően beomlott egy kis rész de kijavítottam! Nem lehet halasztani tovább a feltoltest! Megvettem a geotextilt es a foliat(1mm-es) es munkára fel! Ma nekiálltam es ennyire haladtam!
 
Back
Oldal tetejére