• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Fontos Kerti tavi nyereményjáték

inadsz

Sasszem =)
Admin
Moderátor
Legjobb napló
Nyereményjáték!

Indul a kerti tó szezon! A szép növényeket és a halacskákat nem csak az akváriumban szeretjük. Mostani játékunkkal az uszonyosoknak kedvezünk, a nyeremény a prémium minőségű Dennerle Makoto Koi tavaszi/őszi haltáp. Tökéletes választás, amit a német Dennerle a Koi halak tavaszi és őszi tápanyagigényéhez fejlesztett ki.

A játékban való részvételhez:
1⃣ Készíts egy képet a kerti tavadról
2⃣ Töltsd fel Facebook-ra (nyilvános posztként)
3⃣ Használd a #greenaquakertito hashtaget és jelöld be a Green Aqua-t. 1f642.png

A legjobb kerti tavat a like-ok száma és a Green Aqua szavazata alapján választjuk ki 04.18.-án
upload_2017-4-17_22-0-35.png
 
Oh, már kezdtem azt hinni, hogy kerti tavat lehet nyerni. :) Fel is merült a kérdés: vajon kert is jár hozzá?(n)

A nevezőknek sok sikert kívánok! :)
 
már majdnem rávettem magam hogy induljak annak ellenére hogy nem vagyok facebook-on, de a határidő kicsit szűkös szerintem. Vagy esetleg 2018 április?

Persze, aki jövőre tervez csak kerti tavat azt is megvárjuk. :)

Face-re meg csütörtökön kitettuk a játékot, a fórumra került ki ma. Ezért kell követni a GA-t Facebookon :) sok nevezés nem érkezett, nagy esélyed lenne nyerni. Regisztrálj holnapig es dobd a fotót! :)
 
Persze, aki jövőre tervez csak kerti tavat azt is megvárjuk. :)

Face-re meg csütörtökön kitettuk a játékot, a fórumra került ki ma. Ezért kell követni a GA-t Facebookon :) sok nevezés nem érkezett, nagy esélyed lenne nyerni. Regisztrálj holnapig es dobd a fotót! :)
marad a nevezés jövőre... jelenleg még a vízforgató beszerzése van napirenden... csak egy kis kerti tó nővéremnél, amiben a teknős elvan nyáron, de idénre kicsit azért feldobjuk az egészet egy kissé vállalhatóbb verzióra.
De ha jól sikerül a dolog, max majd utólag rakok ide egy képet róla. Hal úgysem lesz benne, úgyhogy nem a díjért indultam volna :p
 
Back
Oldal tetejére