• Külső szűrőt keresel?

    Akkor a következő szűrőket áttekintő tájékoztató oldal neked készült. Gyári adatok, Green Aqua ajánlás és a fontosabb paraméterek. Szűrő választási tájékoztató.

    Tudtad, hogy az EHEIM 2275-ös szűrője az egyik legnépszerűbb termék a Professional 3 szériából? A Green Aqua-ban ezt a szűrőt önállóan 120-180 literes akváriumokhoz használjuk. 240 literes akváriumaink alatt két ilyen szűrő dolgozik tökéletesen.

    Ha szűk a keret, megfelelő alternatíva lehet a Tetratec EX 1200-as szűrő. A szűrőanyagokat később itt érdemes cserélni, de induláshoz megfelelő lehet.

    Tipp: Ha egy kis Purigennel kiegészíted a szűrőd, a vized kristálytiszta és színtelen lesz.

    További külső szűrők a Green Aqua kínálatából.

  • Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keringetés

Tremmel Máté

Kertész szaki
Sziasztok van egy 100l akváriumom egy atman 800 k. Szűri de úgy látom hogy az áramlás nem elég milyen belső szűrőt kellene vennem ami kiegészíti az aramlást?

Tapatalkkal küldve az én F3111 eszközömről
 
Szia, ha jól láttam az Atman 800 960 liter/h teljesítményre képes. Ez már alapban is kevésnek mondható, ha azt vesszük hogy a növényes akváknál óránként 10x-es szűrés az ajánlott. A 960 l/h a szűrőanyagok állapotától és mennyiségétől függően akár a felére is csökkenhet. Szerintem egy nagyobb külső szűrő lenne a jó választás.
 
112 literes alatt volt Atman cf-800(később ez szűrte a 63 litetes akváriumot),ezt cseréltem tetra ex plusz 1200-ra. Jó döntés volt. Volt egy köztes Atman cf1000, de az (n).
 
Back
Oldal tetejére