• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Keretek közt

Sziasztok.
Eljott a nagynap [emoji16].
Legalabbis reggel meg azt hittem. Minden keszen all az akvarium cserehez, osszekeszitettem a hozzavalokat is, erre az asszonyok asszonya, a szeretett istennom, edes, es visszautasithatatlan keressel folyamodott hozzam.
Dragam. "Itt mar kezdett fajni."
Le kellene linoleumozni az eloszobat es a folyosot. Mennyunk vegyuk meg legyszi, es le is teszed ma?
Peeeeerszeee. Amugy se terveztem semmit a hetvegere ugy hogy siman. [emoji31][emoji26]
Hat lehet egy Nonek nemet mondani?
Ugy hogy akvarium vasarnap.
Vagy, ma ejjel [emoji51][emoji51][emoji51][emoji36][emoji36]
 
neked padló jutott mára, nekem nővéremék felhajtható padlásfeljárója :)
Kész vagyok vele, holnap nálam is akváriumnap... Viszont a szerelésért cserébe kaptam egy 75l-es műanyag 'lavórt', úgyhogy megvan az erkélyre a 'kerti tó' :)
Hagyd az estét a sörözésnek az akvárium megvárja a holnapot ;)
 
neked padló jutott mára, nekem nővéremék felhajtható padlásfeljárója :)
Kész vagyok vele, holnap nálam is akváriumnap... Viszont a szerelésért cserébe kaptam egy 75l-es műanyag 'lavórt', úgyhogy megvan az erkélyre a 'kerti tó' :)
Hagyd az estét a sörözésnek az akvárium megvárja a holnapot ;)
Szep gratula. Ma mar csak a linoleum marad es ahogy mondod a sorocske. A felesegem meg nem tudja, hogy reggel 4-kor ebreszto mert akvarium vilagnapja lesz holnap [emoji16]
 
Haladunk haladunk. Nagyon lassan megy es nem tudtam ugyan ugy atpakolni. A halakat vizzel egyutt szivtam le, es ugyan azzal a vizzel ontottem vissza a kannabol. 60 liter elozo viz kerult vissza eddig es 40 liter ozmo. View attachment 52084View attachment 52085View attachment 52086View attachment 52087View attachment 52088View attachment 52089View attachment 52090View attachment 52091View attachment 52092

Szépen alakul;). Visszalapoztam a és ezt találtam https://akvakertesz.hu/threads/keretek-koezt.6235/page-10. Itt a redmoor sokkal hangsúlyosabb. Esetleg ebbe az irányba nem gondolkodtál? Egyébként(y).
 
Back
Oldal tetejére