• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Növényes Kerekerdő közepén

Szerintem ezt nem cseréltem menet közben. Így ha nem tévedek 10 hónap. Igen a mágnesszelepes chihiros van ezen. Gondolkodtam, hogy ezt is lecserélem sodastreamre, de nem akartam most media marktba menni a tömegbe palackért.
 
Cseréltem egy 50% vizet. Majd 3 hete nem volt vízcsere emlékeim szerint. Ez az üveg szerintem elmenne tökéletesen vízcsere nélkül is hónapokig, annyira beállt. Viszont tépkedtem ki egy rakat echinodorus levelet és a microsorum egy részét is, valamint az úszókák vagy 90 %-át levettem. Dugtam a két echinodorus közé egy osmocote bogyeszt is. Ahogy takarítottam az üveget, elővettem egy nagyítót és ràjöttem, hogy az üvegen azok az algának hitt szőrök tulajdonképpen hydrák. Ezt még @Jency -től hoztam Tbányáról a tidal szűrővel. Egy fél délutánt morfondíroztam rajta, hogy mi legyen. Tulajdonképpen engem nem zavarnak, és szerintem a halakat sem. Sok meg nincsen. Lehet, hogy ezt a nagyszerű ökoszisztémát részben nekik is köszönhetem. Szóval maradnak.

F9C1B229-5288-4116-A33E-8622D68E287B.jpeg
 
Szomorú a dolog, de ezen olyat röhögtem, bocs:)
Elég vizuális tipus vagyok, ezért azon gondolkodtam vajon mi lehetett a ceremónia. Akváriumi növényeket tettetek/dobtatok a "sírjára", esetleg egy koccintás volt az emlékére? A nagyon közönséges gondolatokat már le se írom... :ROFLMAO:
Hát egy 3 éves kislánnyal nem lehet csak úgy lehúzni a kedvenc halacskáját. Meg kell adni a megfelelő tisztességet az elhunytnak. ;)
 
Én hurkapálcából keresztet is "ácsoltam" a szeretetből megölt Benő nevű fürge gyíknak anno a panel melletti kiskertbe... Szegény. Novemberben találtam ki hogy téli álmot kell aludnia a teraszon ahhoz, hogy aztán párosodni tudjon tavasszal. Picit hirtelen váltás volt neki.

Bocs az off-ért, feljöttek a gyerekkori sebek :D
 
No, de milyen utódot talált Zille?
Igen, megvan az utód. Taktikusan egy kisebb, vélhetően fiatalabb hímet választtattam Zillével. Én lennék a legboldogabb, ha le tudnám fotózni. Mióta beletettem az akváriumba, Csillag egyfolytában kergeti és csipkedi. Egyébként nagyon helyes kis hal, csak nem túl férfias egyenlőre.
 
Igen, megvan az utód. Taktikusan egy kisebb, vélhetően fiatalabb hímet választtattam Zillével. Én lennék a legboldogabb, ha le tudnám fotózni. Mióta beletettem az akváriumba, Csillag egyfolytában kergeti és csipkedi. Egyébként nagyon helyes kis hal, csak nem túl férfias egyenlőre.
Egyre kevésbé férfias. Csillag keményen megcsipkedte már. Sikerült kergetés közben lőnöm egy fotót:

6CC5E5FF-7BE6-4533-9D9D-E8F9341C13AE.jpeg

és még egy:

5B992032-69A0-4567-A2A4-BCA6B97619D2.jpeg
 
Utoljára módosított:
Back
Oldal tetejére