• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kell egy hely

Kápi

Új regisztrált
Mikor Nigro blogjára rátaláltam nagyon örültem, hogy végre van egy hely ahol számomra érdekes témákról olvashatok. Kellemes meglepetésként ért, hogy az oldalt látogatók csoportja a "zsír" kategóriába esik (ez a nagyfiam szótárában az egyik legpozitívabb jelző, azt hiszem egyenértékű a "király" meghatározással).
Most pedig itt van ez a fórum, örömöm kb. akkora mint mikor legördült a függöny Csehov: Cseresznyéskert című színházi előadásának végén, szóval igen nagy.
Köszönet érte mindazoknak akik létrehozták és üzemeltetik.
 
Kápi teljesen egyetértek veled. Nagyon-nagy köszönet hogy ezt az oldalt létrehoztátok. Igy még több infórmáció és tudás átadása lehetséges, amiből csak tanulhat az ember. Remélhetőleg a fórum szinvonala is olyan jó lesz mint a blogjaitoké.
 
Borzasztó jó érzés ilyen hozzászólásokat olvasni. Köszönjük :roll:
(A kritikát is ugyanígy elvárjuk)
 
Kritizálni, csak azt lehet ami rossz! És ez nem AZ :!:
Nagy köszönet, az üzemeltetőknek, ismét egy érdekes és hasznos színvonalas alkotás..
Sok sikert és kevés moderálni valót a továbbiakra!
 
Kell egy új hely

Mivel (még) nincs növényes akváriumom, ezért technikai oldalról közelítem meg az oldal magasztalását. Örülök az alkalmazott fórummotornak, mert beállíthatok saját honlapot, illetve a hivatkozások formázhatók és aláírásként felhasználhatók. Az egyik közösségi portálon létrehoztam egy oldalt, ahol többek közt akvarisztikával kapcsolatos cikkeket és képeket tettem/teszek közkinccsé. Sajnos az említett funkciók az akvarista.hu fórumán nem elérhetők, így a lapomat ott a blog részben hoztam nyilvánosságra. Úgy látszik nem kellett volna, ugyanis másnapra (vagy még aznap) törölték. Ez a barátságtalan lépés nagyban hozzájárult az itteni regisztrációmhoz. Egy szó mint száz, hiányzott a régi típusú fórum.
 
Re: Kell egy új hely

keszeg said:
Mivel (még) nincs növényes akváriumom, ezért technikai oldalról közelítem meg az oldal magasztalását. Örülök az alkalmazott fórummotornak, mert beállíthatok saját honlapot, illetve a hivatkozások formázhatók és aláírásként felhasználhatók. Az egyik közösségi portálon létrehoztam egy oldalt, ahol többek közt akvarisztikával kapcsolatos cikkeket és képeket tettem/teszek közkinccsé. Sajnos az említett funkciók az akvarista.hu fórumán nem elérhetők, így a lapomat ott a blog részben hoztam nyilvánosságra. Úgy látszik nem kellett volna, ugyanis másnapra (vagy még aznap) törölték. Ez a barátságtalan lépés nagyban hozzájárult az itteni regisztrációmhoz. Egy szó mint száz, hiányzott a régi típusú fórum.

szia keszeg, üdv a csapatban! a fórum motort a külföldi példák alapján hoztuk létre. És ahogy az elmúlt lassan 1 hónap bizonyítja volt értelme. Szerencsére sokan regisztráltatok és használjátok is. Az idő szűke miatt csinosítgatásra nem volt még időnk de hamarosan ez is eljön.

addig is kellemes időtöltést és jó olvasgatást a fórumhoz


ui: a fórum szabályzatot esetleg olvasd el ha még nem tetted volna. szankciók csak a szabályok megszegéséért járnak
 
Valaki megmondaná, hol tudom azt beállítani hogy a hozzászólások időrendi sorrendben csökkenőleg jelenjenek meg? (Tehát a legutolsó hozzászólás legyen legfelül) köszi!
 
spawn85 said:
Valaki megmondaná, hol tudom azt beállítani hogy a hozzászólások időrendi sorrendben csökkenőleg jelenjenek meg? (Tehát a legutolsó hozzászólás legyen legfelül) köszi!

Felhasználói vezérlőpult (balra fent)/Fórum beállítások/Hozzászólások rendezés a következő szerint: Elküldés ideje.
Felhasználói vezérlőpult (balra fent)/Fórum beállítások/Hozzászólások rendezésének iránya: Csökkenő.
 
Back
Oldal tetejére