• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keiron garnélái

Keiron

Főkertész
Néhány kép, csak úgy.
SDC14717.JPG
SDC14720.JPG
SDC14722.JPG
SDC14725.JPG
SDC14727.JPG
SDC14729.JPG
SDC14743.JPG
SDC14745.JPG
SDC14747.JPG
SDC14751.JPG
 
Kedves moderátor(ok), köszönöm. hogy szerinted a megfelelő helyre irányítottál. de közben elveszett néhány hozzászólás, miért? Egyébként a Crs elnevezés minden hozzáértőnek nevetséges, mert távolról sem erről van szó.;)
 
Utoljára módosított:
Kedves moderátor(ok), köszönöm. hogy a megfelelő helyre irányítottatok. de közben elveszett néhány hozzászólás, miért?

Értelmét vesztette a jövőre nézve, mivel már a megfelelő helyen van a hsz.
 
Köszönöm a kedves megszólítást. Csak hogy örülj, tessék egy külön topic.

Barátom pedig van elég, de köszi a felajánlást.
 
t
Köszönöm a kedves megszólítást. Csak hogy örülj, tessék egy külön topic.

Barátom pedig van elég, de köszi a felajánlást.
Egyébként nem örülök, mert szerintem nagyon jól elvoltak (eddig) a tigrisek topicban, de a túlbuzgó viselkedésed (ide-oda rakosgatod a képeket) vicces volt, jót mulattam rajta. Sajnos a barátom szó leírása közben megfeledkeztem az idézőjel használatáról, én megválogatom a barátaimat. Választ nem várok, mert ez a vita nem méltó ehhez a fórumhoz.
 
t
Egyébként nem örülök, mert szerintem nagyon jól elvoltak (eddig) a tigrisek topicban, de a túlbuzgó viselkedésed (ide-oda rakosgatod a képeket) vicces volt, jót mulattam rajta. Sajnos a barátom szó leírása közben megfeledkeztem az idézőjel használatáról, én megválogatom a barátaimat. Választ nem várok, mert ez a vita nem méltó ehhez a fórumhoz.

Tulajdonkeppen jol ertem azon megy a sertegetes hogy a kepek atkerultek egy masik topikba??

Ne vicceljunk mar. A modi kereseket privatban normalisan is lehet intezni.

Dani mindig segitokesz, nem jellemzo ra hogy barkinek nekiesne. A tobbit privatban pls.
 
@Keiron, ha már úgy alakult hogy külön témába csöppentek a garnéláid, írnál róluk néhány sort? (Mifélék, hogy tartod őket...)
Ez számomra egy nagyon érdekes csapat, egy taiwan mix, és egy crs véletlen találkozásábol alakult ki, 1-1,5 cm-esek voltak, nem gondoltam, hogy összeívnak. Bosszantott is a dolog, míg nem láttam meg a szaporulatot (crs, cbs, piros és fekete smiley head, néhány blue shadow mosura, és két panda, valamint, gondolom néhány taiwan mix). A taiwanoknak már természetesen bejáratás alatt van az akváriuma, még néhány hét és költöznek. Azért 1-2 taiwant hagyok a csapatban, és kiváncsian várom a fejleményeket. Egyébként egy 54l-es akváriumban laknak,2 liter ISTA Shrimp Soil aljzaton, egy nagy adag jávai mohával (ami összeházasodott egy nagy adag fonal algával:(), és két tő Nymphoides sp taiwan-al. A ph 6,4-6,5, a tds 120-130. Röviden ennyi.
 
Szép kis csapat! (y) A taiwanok akváriumáról írhatnál kicsit bővebben, nagyon kíváncsi vagyok rá.
 
Szép kis csapat! (y) A taiwanok akváriumáról írhatnál kicsit bővebben, nagyon kíváncsi vagyok rá.
A taiwanok új 54 l-es akváriumáról nem tudok sokat írni, még csak az aljzat (1 l ista srimp soil, és 6 l a. n. pro-soil), és a szűrés (egy bazi nagy szivacsszűrő. és egy 400l/h akasztós szűrö, megtöltve Substrat Pro-val.) van benne. A világítás 2x18 w. t8, a növények anubias, crypto-k, fissidens és rotala indica lesznek, eddig is ezek voltak benne, míg a crs-ek itt laktak. A ph 6,4, tds 135.
 
A nagy szivacsszűrő az akasztóson van vagy légpumpa hajtja?
A pH-t fogod még lejjebb vinni vagy hagyod 6,4-en? @szentgyo valahol azt írta, hogy a kicsik nem maradnak meg ilyen magas pH mellett.
 
A nagy szivacsszűrő az akasztóson van vagy légpumpa hajtja?
A pH-t fogod még lejjebb vinni vagy hagyod 6,4-en? @szentgyo valahol azt írta, hogy a kicsik nem maradnak meg ilyen magas pH mellett.
A szivacsszűrőt légpumpa hajtja, az akasztós szürön egy másik szivacs van. Szerintem a ph 1-2 tizedet, még csökkenni fog, bár a taiwanok jelenleg is 6,4-en vannak, és jó ütemben fejlődnek, az első eresztés hamarosan ivarérett lesz.
 
A nagy szivacsszűrő az akasztóson van vagy légpumpa hajtja?
A pH-t fogod még lejjebb vinni vagy hagyod 6,4-en? @szentgyo valahol azt írta, hogy a kicsik nem maradnak meg ilyen magas pH mellett.

Nem írtam olyat, hogy nem maradnak meg a taiwanok 6,4 PH-n.
 
Back
Oldal tetejére