• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Keiron garnélái

Az első próbálkozásomkor ph 6,8- 7, tds 170-200, kh 1-2, ez mindkettönek megfelel , középutat kerestem, jelenleg ph 6-6,2, tds 150-180, kh 1.
Értem és köszönöm...a köv.akciónál egy kicsit változtatok akkor....csak annyira idegölő hogy szépen bepetésednek...el is engedik a kicsiket és kampó...rosszabb esetben pár nappal a kicsik elengedése elött...
 
Gratula ,ezek aztán szépek.
Nekem is van egy csapat Fancy tiger, de sehogy sem akarnak szaporodni.Nem hinném hogy egynemüek mert 30 an vannak.
 
Amit olyan lelkesen falatoznak a tigrisek az a Shrimp King Snow Pops? Én Orsitól kaptam "kóstolót" és az én garnéláim is pillanatok alatt széthordják, pedig először nagyon megijedtem, amikor felpuffadt és szétbomlott az a darab, amit bedobtam, de egy falat sem maradt belőle, ami szennyezhetné a vizet vagy a talajt!:whistle:
 
Köszi, akkor majd ezt is kipróbálom, bár a BW-tól már etettem a Barley garnéla eleséget, az nagyon széthullott, őrülten piszkoltak vele, nekem az nem vált be.
 
A tibeek melyik generációjánál jársz?
Én összeeresztettem mindent( crs, cbs, taiwanok, pinto, tigrisek), de nem igazán keverednek.
Most ugyan van 2 petés crs és 1 petés cbs, apuka meg bármelyik lehet, majd hamarosan kiderül. Remélem.
A kis tibeek érzékenyebbek vagy ugyanaz a vízparaméter jó nekik is, mint a felnőtteknek? TDS 130-150, pH 6-6,2
 
Back
Oldal tetejére