• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Kábelek elrejtése

Sibolya

Kertész szaki
Sziasztok!
Hetvégén indítanám be az akváriumot.
Kiváncsi lennék, ki hogyan dugja el a kábeleket vagy épp hogyan helyezi el őket, hogy ne legyen nagyon látható?
Várom a képeket, tippeket!
Köszönöm!
 
Sziasztok!
Hetvégén indítanám be az akváriumot.
Kiváncsi lennék, ki hogyan dugja el a kábeleket vagy épp hogyan helyezi el őket, hogy ne legyen nagyon látható?
Várom a képeket, tippeket!
Köszönöm!
Midenképp az akva mellett, vagy mögötte (ha magas a hardscape, vagy épp egy dzsugel áll rendeklezésre, hogy jótékonyan eltakarja).
Nézzük, mi lehet: szűrő, világítás, fűtő, skimmer, CO2.
Gondolom, egy szekrénye lesz az akvának. Ha a hátfalán furatsz egy lyukat, amin egy dugvilla kényelmesen befér, akár a szekrény belsejében, az oldalfalra felfurathatod az elosztót.
 
Midenképp az akva mellett, vagy mögötte (ha magas a hardscape, vagy épp egy dzsugel áll rendeklezésre, hogy jótékonyan eltakarja).
Nézzük, mi lehet: szűrő, világítás, fűtő, skimmer, CO2.
Gondolom, egy szekrénye lesz az akvának. Ha a hátfalán furatsz egy lyukat, amin egy dugvilla kényelmesen befér, akár a szekrény belsejében, az oldalfalra felfurathatod az elosztót.

Köszönöm a tippet! :)
Az mennyire jó, ha a ledlámpának azt a nagyobb fém kütyüjét (tápegység?) berakom a szekrénybe? A tesztelésnél eléggé felmelegedett..
 
Köszönöm a tippet! :)
Az mennyire jó, ha a ledlámpának azt a nagyobb fém kütyüjét (tápegység?) berakom a szekrénybe? A tesztelésnél eléggé felmelegedett..
No, ehhez jobb, ha hozzáértőbbek szólnak.
@Szabó Henrik szerinted mennyire gáz? Nálam kint van egy polcon, de Ibolyánál mennyire volna gáz, ha bezárná?
 
Eddig nem nagyon láttam olyan képet, ahol ne kívül lett volna...
Nálam bent van a szekrényben az összes. A nagy akváriumnál egy rejtett polcra raktam, ezért nem tudom fotózni. ITT a képeken látszik azért - legalábbis a bemenő kábelek. Mondjuk ez elég zárt hely és nagy, fémházas táp, ezért ide raktam be a biztonság kedvéért fölé egy ventilátort is, ami a tápról megy.
 
Nálam bent van a szekrényben az összes. A nagy akváriumnál egy rejtett polcra raktam, ezért nem tudom fotózni. ITT a képeken látszik azért - legalábbis a bemenő kábelek. Mondjuk ez elég zárt hely és nagy, fémházas táp, ezért ide raktam be a biztonság kedvéért fölé egy ventilátort is, ami a tápról megy.
Köszönöm! Ezt a ventilátoros megoldást megjegyzem!
 
Back
Oldal tetejére