• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JUAN PUCHADES WORKSHOP - GREEN AQUA - 2021. NOVEMBER 6-7

viktorlantos

Alapító
Admin
A COVID rendesen betett a workshop szériánknak. De most megint nekifutunk egy idei utolsó ilyen lehetőségnek mielőtt mindenki újra bezárkózik. Elhozzuk nektek Európa egyik legjobb (szerintem a legjobb) versenyzőjét Juant.
Az időpont megvan, a program megvan és 1-2 szigorítással ugyan, de néhány embernek lesz lehetősége személyesen is részt venni a két napos esemény egyikén.

juan-workshop.jpg


Tehát a 2 napos akvakertész őrület programja a kövi:

2021. November 6. Szombat 14:00
Juan Puchades workshop - 240 literes akvárium építése


Aki részt vett már ilyen eseményen az tudja, hogy kb 4-5 órás elfoglaltságra lehet számítani egy ilyen komolyabb építésnél.

2021. November 7. Vasárnap 10:00
Juan Puchades előadás
"Challenge yourself. Create something memorable."


Az előadás két részből áll. Egy Masterclass - Josh Sim prezijéhez hasonló
És a második részben az idei IAPLC akváriumának építéséről beszél majd.

Juan szuper előadó így nagyon várom ezt az előadást is. Várhatóan 2 órás program lesz.


A két napra külön jegyet kell vásárolni. Ezt a webáruházban tudjátok megtenni, várhatóan néhány óra múlva már elérhető lesz az esemény oldala.

Ahogy említettem a jelenlegi helyzet miatt kicsit változtatnunk kell a forgatókönyvön:
Így maximum 20 ember lehet ott az eseményen. A székeket egymástól megfelelő távolságra helyezzük majd el.
Védettségi igazolványt a jelen lévőknek kötelező lesz bemutatni.
A bejáratnál mindenkinek ingyenesen biztosítunk maszkot. Kézfertőtlenítőt stb tudtok használni majd.
A catering most elmarad a fenti okok miatt, a szünetekben inkább a bolt előtt leszünk levegőn.
Az előadások angol nyelven mennek majd. És mindegyik workshopról videófelvétel készül.

Amennyiben a helyzet változik a szigorítások miatt a jegyek árárt természetesen visszaadjuk.

Akinek Juan neve nem mond semmit, az most üljön le Dani majd bevési a fúrót :D
De emlékeztetőnek ideteszem a múlt évre tervezett workshop linkjét:

Ha kérdés van, óhaj sóhaj, vagy csak velünk együtt örültök egy ilyen lehetőségnek, dobjatok egy kommentet :)

Közeledik az év vége a szakáll is ott van (bár kicsit rövid) vegyük ezt úgy, hogy idén tényleg eljön hozzánk a Télapó és megajándékoz bennünket két fantasztikus előadással 🎅:D👍
 
Utoljára módosított:
A COVID rendesen betett a workshop szériánknak. De most megint nekifutunk egy idei utolsó ilyen lehetőségnek mielőtt mindenki újra bezárkózik. Elhozzuk nektek Európa egyik legjobb (szerintem a legjobb) versenyzőjét Juant.
Az időpont megvan, a program megvan és 1-2 szigorítással ugyan, de néhány embernek lesz lehetősége személyesen is részt venni a két napos esemény egyikén.

View attachment 156634


Tehát a 2 napos akvakertész őrület programja a kövi:

2021. November 6. Szombat 14:00
Juan Puchades workshop - 240 literes akvárium építése


Aki részt vett már ilyen eseményen az tudja, hogy kb 4-5 órás elfoglaltságra lehet számítani egy ilyen komolyabb építésnél.

2021. November 7. Vasárnap 10:00
Juan Puchades előadás
"Challenge yourself. Create something memorable."


Az előadás két részből áll. Egy Masterclass - Josh Sim prezijéhez hasonló
És a második részben az idei IAPLC akváriumának építéséről beszél majd.

Juan szuper előadó így nagyon várom ezt az előadást is. Várhatóan 2 órás program lesz.


A két napra külön jegyet kell vásárolni. Ezt a webáruházban tudjátok megtenni, várhatóan néhány óra múlva már elérhető lesz az esemény oldala.

Ahogy említettem a jelenlegi helyzet miatt kicsit változtatnunk kell a forgatókönyvön:
Így maximum 20 ember lehet ott az eseményen. A székeket egymástól megfelelő távolságra helyezzük majd el.
Védettségi igazolványt a jelen lévőknek kötelező lesz bemutatni.
A bejáratnál mindenkinek ingyenesen biztosítunk maszkot. Kézfertőtlenítőt stb tudtok használni majd.
A catering most elmarad a fenti okok miatt, a szünetekben inkább a bolt előtt leszünk levegőn.
Az előadások angol nyelven mennek majd. És mindegyik workshopról videófelvétel készül.

Amennyiben a helyzet változik a szigorítások miatt a jegyek árárt természetesen visszaadjuk.

Akinek Juan neve nem mond semmit, az most üljön le Dani majd bevési a fúrót :D
De emlékeztetőnek ideteszem a múlt évre tervezett workshop linkjét:

Ha kérdés van, óhaj sóhaj, vagy csak velünk együtt örültök egy ilyen lehetőségnek, dobjatok egy kommentet :)

Közeledik az év vége a szakáll is ott van (bár kicsit rövid) vegyük ezt úgy, hogy idén tényleg eljön hozzánk a Télapó és megajándékoz bennünket két fantasztikus előadással 🎅:D👍
Ászok vagytok, hogy nem hagytátok annyiban és mégis sikerül összehoznotok.
Remélem, ott lehetek veletek a szombati építésen.😁
 
A jegyek árát a tavalyi workshop után mindenkinek visszatérítettük vagy pontokban vagy az az eredeti fizetési módnak megfelelően.
 
Akkor mostantól rendelhetőek a jegyek:

Szombati berendezős esemény:

Vasárnapi előadás, versenyakváriumok:

Az idő rövidsége miatt kártyával vagy paypal tudtok fizetni. Az utánvét, banki utalás módok nem elérhetőek a jegyrendelésnél.
 
Fizetős workshopon még nem voltam. Vásárlás után felkerül a nevem a "listára" és úgy tudok majd részt venni, hogy belépéskor ezt ellenőriztek?

Bolti átvétellel vásároltam. Gondoltam a házhozszállításnak nincs értelme :)
 
Fizetős workshopon még nem voltam. Vásárlás után felkerül a nevem a "listára" és úgy tudok majd részt venni, hogy belépéskor ezt ellenőriztek?

Bolti átvétellel vásároltam. Gondoltam a házhozszállításnak nincs értelme :)

A vásárlásról kapsz egy számlát ahogy feldolgozzák a rendelést a többiek.
És az eseményre csak jössz és mondod a neved. :)

Annyi extra a jelenlegi helyzetben hogy az oltási igazolványt is hozni kell.
 
Én hiába próbáltam utalni, nincs valami telekódom a kártyámhoz, így nem tudok venni.
Talán majd holnap a boltban, ha marad még addig.😬
 
Back
Oldal tetejére