• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

Jó ebédhez szól a nóta

De jó. :) Én egyenesen meg vagyok zavarodva az ilyen stílusú japán zenékért, bár nagyon ritka, hogy engedi a lelkiállapotom, hogy leüljek, és meghallgassak egy ilyet.
Nekem ez az egyik nagy kedvencem: gz3DROS0 ... re=related
 
Hali!

Hansi "nótái" jók.De mikor hazajöttem dögfáradtan, éhesen, kaja még nincs,csak készül.Mondom addig megnézem a fórumot.Meghallgattam Viktor ajánlását.
Borzasztó. :oops: :oops: (bocsi Viktor ez nem ellened szól!)
Vettem egy Rainforest releax cd-t.Ha nagyon fáradt vagyok meló után, akkor meghallgatom.Úgy felidegesít, hogy inkább kimegyek a kertbe dolgozni....... :p
 
jojo said:
Hali!

Hansi "nótái" jók.De mikor hazajöttem dögfáradtan, éhesen, kaja még nincs,csak készül.Mondom addig megnézem a fórumot.Meghallgattam Viktor ajánlását.
Borzasztó. :oops: :oops: (bocsi Viktor ez nem ellened szól!)
Vettem egy Rainforest releax cd-t.Ha nagyon fáradt vagyok meló után, akkor meghallgatom.Úgy felidegesít, hogy inkább kimegyek a kertbe dolgozni....... :p

hát igen nincs is ezzel baj valakire ilyen valakire olyan hatással van. de legalább a kert szép lesz. úgyhogy végülis rád is jó hatással van :lol:
 
Ez a megközelítés eszembe se jutott, de végül is--igazad van.Ezek a zenei kiadók nagy taktikusok ám... :)
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére