• Most regisztráltál, de nem tudsz privát üzenetet küldeni?

    Kérjük olvasd el milyen korlátozások vonatkoznak rád, miután regisztrációd jóvá lett hagyva.
    Regisztrációs korlátozások

JBL ProScape Volcano Mineral táptalaj

kipser

Főkertész
Sziasztok!

Ma este nézegettem a shopban a táptalajokat és erre az újdonságra bukkantam. Valakinek van véleménye róla? Amazoniával használva mondjuk. Eddig
Tropica volt, de ha van valami versenyképes cucc akkor kipróbálnám :)
 
Sziasztok!

Ma este nézegettem a shopban a táptalajokat és erre az újdonságra bukkantam. Valakinek van véleménye róla? Amazoniával használva mondjuk. Eddig
Tropica volt, de ha van valami versenyképes cucc akkor kipróbálnám :)

Sziasztok!

Ma este nézegettem a shopban a táptalajokat és erre az újdonságra bukkantam. Valakinek van véleménye róla? Amazoniával használva mondjuk. Eddig
Tropica volt, de ha van valami versenyképes cucc akkor kipróbálnám :)
Szia, én régota olvasgatok német fórumokat sokan használják és jókat irnak róla!! kipróbálom hamarossan!!
 
Tudja valaki hogy milyen ültetni bele? Amazoniához hasonlítva.Málik? Porfelhő van turkálásnál?...?
 
Sziasztok.
Van már valakinek tapasztalata ezzel a talajjal kapcsolatban? Lenne most 9l bontatlan viszonylag olcsón. Érdemes megvenni vagy sem?

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
 
Sziasztok.
Van már valakinek tapasztalata ezzel a talajjal kapcsolatban? Lenne most 9l bontatlan viszonylag olcsón. Érdemes megvenni vagy sem?

Tapatalkkal küldve az én 6039Y eszközömről
Szia a 3. akváriumot indítottam vele 182l rosszat nem tudok mondani róla!
 
Szia. Ezt csak simán használod talajnak vagy táp talajon fedő rétegnek, vagy ezt használod táp talajnak és ezen van még fedő réteg?
Ezek után milyen bele ültetni? Meg tartja normálisan a növényeket? Lehet belőle dombot építeni úgy, hogy az meg is maradjon? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
 
Szia. Ezt csak simán használod talajnak vagy táp talajon fedő rétegnek, vagy ezt használod táp talajnak és ezen van még fedő réteg?
Ezek után milyen bele ültetni? Meg tartja normálisan a növényeket? Lehet belőle dombot építeni úgy, hogy az meg is maradjon? :)


Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével
táptalajnak használom, szüröhálóba tettem bele természetesen utána általános növénytalaj!
nézz rá a naplómra ott megtalálod!
de ha neked nem kell majd átveszem a vulkanót! :cool:
 
Jó estét! Valaki meg tudná mondani hogy miert van ráírva a JBL Vulcano zacskójára hogy ne alkalmazzuk a JBL Zanzibar dekorhomokkal együtt? Nem akarom rátenni a Zanzibart de ha esetleg a széleik összeérnek akkor mi történneElőre is köszönöm a válaszokat a szakértőknek!
 
Jó estét! Valaki meg tudná mondani hogy miert van ráírva a JBL Vulcano zacskójára hogy ne alkalmazzuk a JBL Zanzibar dekorhomokkal együtt? Nem akarom rátenni a Zanzibart de ha esetleg a széleik összeérnek akkor mi történneElőre is köszönöm a válaszokat a szakértőknek!
Gondolom elrontaná a szellőzést, ha rajta lenne, mellette biztos lehet.
 
Egyetértek.
Ez egy porózus szerkezetű anyag, amiben jár a víz és a lebontó baktériumok megtelepedhetnek rajta.
Ha homokot öntesz rá, akkor nem tudja ezt a funkcióját betölteni.
 

Hasonló topikok

Back
Oldal tetejére